Off-road hobi araçları İstMarina AVM’de

İstMarina AVM, dikkati çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 16 Ekim’de başlayacak etkinlik kapsamında, off-road araçları ve off-road karavanları görücüye çıkacak.

İSTMARİNA AVM’de birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış off-road araçları ve iddialı off-road karavanlarının yanı sıra “Türkiye’de Motor Sporları” konulu fotoğraf sergisi de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Yüksek güvenlik önlemleriyle açık havada alışveriş ve sosyal aktivitelerine devam edilen İstMarina AVM’de 16 Ekim’de macera ve adrenalin tutkunlarını bir araya getiren off-road hobi araçları sergisi düzenlenecek.

Birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış off-road araçlarının ve iddialı off-road karavanlarının görücüye çıkacağı sergide, ayrıca Türkiye’de yarışlardan çekilmiş “Türkiye’de Motor Sporları” konulu fotoğraf sergisi de İstMarina sanat alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

18 Ekim’e kadar açık olacak sergi, meraklılarına keyifli bir gezinti sunacak.

Aktiviteye 4×4 Dünyası, Crawler Karavan, Can-Am, Depar Motor, Brothers Camp, 4xFourart, 4×4 Rescue Team, Maxi Garage, Outroad Academy Turkey, General Custom Garage, Borwa Garage, Lifted34, Exp-Outdoor ve Oltay Otomotiv katılacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.