GenelHibrit/Elektrikli Araçlar

Hyundai Open Golf Turnuvası başlıyor

Hyundai ve Kemer Golf Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği turnuva 11-12 Mayıs’ta yapılacak. Heyecan verici turnuvaya 200’den fazla sporcu katılacak ve birincilik için kıyasıya mücadele edecek. Kupa töreni, 12 Mayıs akşamı gerçekleştirilecek.

HYUNDAI, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sanatsal ve sportif etkinliklerine destek olmaya devam ediyor. Kemer Golf Kulübü ile ortaklaşa düzenlenen turnuvaya 2021 yılından bu yana sponsor olan Hyundai Assan, bu yıl da etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunacak.

Hyundai Assan, 11-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul, Kemer Golf Kulübü’nde düzenlenecek turnuvaya ismini verirken aynı zamanda katılım gösterecek sporcularla beraber heyecana ortak olacak. Hyundai Assan üst düzey yönetiminin de katılım göstereceği turnuvada toplam 200 oyuncu kıyasıya mücadele edecek.

ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER DE KATILACAK

Oldukça heyecanlı ve keyifli geçmesi beklenen Hyundai Open Golf Turnuvası, aynı zamanda sanat ve iş dünyasından ünlü isimleri de bir araya getirecek. Türkiye Golf Federasyonu’nun yönetiminde gerçekleştirilecek olan turnuvanın kupa törenine Hyundai Assan Başkanı Sangsu Kim, Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, Kemer Golf Kulübü yönetimi ve diğer üst düzey yöneticiler katılacak.

MARKANIN ÖNE ÇIKAN MODELLERİ SERGİLENECEK

Hyundai Open Golf Turnuvası, aynı zamanda Hyundai’nin elektrikli modellerle yükselişe geçen premium imajını da güçlendirecek. Gelişmiş teknolojik özellikleriyle öne çıkan IONIQ 5, IONIQ 6 ve KONA Elektrik modelleri, yarışma alanında sergilenecek. Dileyen ziyaretçiler, Hyundai’nin tamamen elektrikli modelleriyle test sürüşü de yapabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir