ODD, Autoshow’a ilgiden memnun

ODD tarafınan düzenlenen İstanbul Autoshow ve Mobility Fuarı’nı toplamda 126 ülkeden 450 bin ziyaretçi takip etti.

OTOMOTİV Distribütörleri Derneği (ODD) tarafınan düzenlenen İstanbul Autoshow ve Mobility Fuarı da sürüyor. İlk başta 26 Eylül tarihine kadar açık kalacağı açıklanan dijital fuar, daha sonra 17 Ekim’e  kadar uzatıldı.

İlk verilere göre dijital fuarı bazı günler 60 bin izleyici gezdi. Toplamda 450 bin ziyaretçinin geldiği online fuara 126 ülkeden 3 milyon 200 bin üzerinde tıklanmaya ulaştı. Dijital fuarı izleyenler yüzde 84’ün üzerinde cep telefonlarından katılım sağladılar

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, fuar kapanış toplantısında yaptığı değerlendirmede, ‘’Türkiye otomotiv ekosistemi olarak dünyada ilk defa fiziksele en yakın dijital Autoshowu hayata geçirmekten ve gösterilen ilgi ve teveccühten son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim.

Otomotiv sektörünün içerisinde bulunduğu teknolojik değişim ve dönüşüm her alana yansırken eş zamanlı olarak dijital dönüşümün getirdiği globaldeki yeniliklerin içerisinde olan, ülkemize de katma değer sağlayacak yeni projeler yaratmanın ve sektör adına öncülük etmenin önemine inanıyoruz.

Sektörümüz için son derece verimli bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. Gerek Autoshow 2021 Mobility ziyaretçilerinden gerekse sektörümüzdeki değerli paydaşlarımızdan ve hatta globaldeki partnerlerden çok güzel geri dönüşler aldık.  Dünyadaki Autoshowların evrimini ve gelişimini izleyerek bundan sonra yeni jenerasyon autoshow fuarlarını, otomotiv severlerle buluşturmak için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğimizi kamuoyuyla da paylaşmak isteriz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.