Genel

Stellantis Türkiye’den uzatılmış garanti

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aralık ayında uzayan garanti kontratlarıyla, araç sahiplerine; üretici garantisi uzatımında ve bakımlarda 5 yıl veya 200 bin km’ye kadar paketler sunuyor. 

STELLANTIS Türkiye Parça ve Servisler, aralık ayında servis kontratları kapsamında 5 yıla kadar uzayan garanti kampanyası ile araç sahiplerine teklifler sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, hem yeni, hem de kullanılmaya devam eden otomobiller için sunulan bu kontratlar kapsamında 7 gün 24 saat yol yardımı, aracın bozulması durumunda sözleşmeli garanti süresinin bitiminden sonra bile yedek parçaların ve işçiliğin kapsanması, yedek araç ve ulaşım desteği gibi hizmetler sağlıyor.

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aralık ayında uzayan garanti kontratlarıyla, araç sahiplerine; üretici garantisi uzatımında ve bakımlarda 5 yıl veya 200 bin km’ye kadar paketler sunuyor.​​​​​​​ Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’de, Peugeot, Citroen ve Opel markaları için sunulan garanti kontratıyla üretici garantisinin süresi dahilinde 5 yıl 200 bin km’ye kadar uzatılabiliyor.

7 gün 24 saat asistans hizmetini de içeren paket, üretici garantisi sona erdikten sonra dahi, garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik, elektronik arızalarının da ücretsiz onarılabilmesini kapsıyor. Artı Garanti, aracın bozulması durumunda, sözleşmeli garanti süresinin bitiminden sonra bile yedek parçaları ve işçiliği kapsıyor.

Ayrıca aracın kullanılamaz durumda olması halinde, yerinde konaklama imkanı sunulurken, tren ya da ekonomi sınıfı uçak bileti ile geri dönüş ya da yolculuğun devamının sağlanması gibi ayrıcalıklara olanak sağlıyor.

Araç sahipleri, üretici garantisini üst limitler dahilinde arzu ettikleri süre ve km boyunca devamlılığını sağlayabiliyorlar. Artı garanti, aracın üretici garantisi sona ermeden yetkili servislerden satın alınabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir