Müşterileri VavaCars’tan memnun

Türkiye’nin öncü ikinci el araç alım satım platformu VavaCars, müşteri memnuniyeti platformu Şikayet Var tarafından düzenlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde kendi kategorisinin birincisi oldu.

TÜRKİYE’nin müşteri memnuniyeti adresi olarak kabul edilen Şikayet Var tarafından düzenlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri (A.C.E Awards), sahiplerini buldu. Gerçek şikâyetlerden elde edilen veriler doğrultusunda bu yıl 8’incisi düzenlenen A.C.E Awards’ta 60 farklı sektörden 113 marka ödüle layık görüldü. Online ikinci el araç alım satım platformu VavaCars, müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar arasında ilk sırada yer alarak kendi kategorisinde ‘Diamond Ödülü’nü almaya hak kazandı.

VavaCars Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci

‘MÜŞTERİLERİMİZ DAİMA İŞİMİZİN MERKEZİNDE’

Türkiye’deki ikinci el araç alım satım sektörünün lider markası olarak bu ödülü almaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen VavaCars Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci, şu ifadeleri kullandı: “VavaCars olarak kurulduğumuz günden bu yana, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çalıştık. Bu kapsamda yalnızca sektöre getirdiğimiz yeniliklerle değil, verdiğimiz hizmetlerle de müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Her beklenti ve talebe çözümler geliştirerek, şikayetleri memnuniyete dönüştürmeye gayret gösteriyoruz.  Bu ödüle layık görülmemiz, ortaya koyduğumuz çalışmalarla doğru bir yolda ilerlediğimizin önemli bir göstergesi. Her müşteri şikayetini gelişim için fırsata çeviren bir marka olarak, bundan sonra da müşterilerimizi işimizin merkezine koymayı sürdüreceğiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir