GüncelOto TeknolojiTicari Araçlar

100 bininci müşterisini ağırladı

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, “Araç sahiplerinin markamıza olan ilgilerindeki artış, bizi çok mutlu ediyor. 2023 yılındaki 100 bininci müşteriye 8 ay içinde ulaşmamız da çalışmalarımızın karşılığını aldığımızın en önemli gösterisi oldu” dedi.

STELLANTIS çatısı altında bulunan ve dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı olan Eurorepar Car Service, araçlarına en doğru bakım hizmetini satın almak isteyenlerin ilk durağı olmayı sürdürüyor. Çok sayıda marka araç için en uygun yedek parça hizmetini doğru fiyatla sunan Eurorepar Car Service, Türkiye’deki büyüme hamlesinin sonucunun olumlu olduğunu belirtiyor.

‘100 BİNİNCİ MÜŞTERİYE ULAŞTIK’

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, “Araç sahiplerinin markamıza olan ilgilerindeki artış bizi çok mutlu ediyor. Kısa zamanda 2023 yılındaki 100 bininci müşteriye ulaşmamız da çalışmalarımızın karşılığını aldığımızın en önemli gösterisi oldu” dedi. Yılın ilk 8 aylık dönemini değerlendiren Mehmet Akın, “2022 yılının ilk 8 aylık döneminde 70 bin olan servis girişi sayımız, bu yılın aynı döneminde 100 bin adedi ulaştı. Bu da yaklaşık yüzde 43’lük bir artış anlamına geliyor.

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ HIZLA ARTIYOR’

Müşterilerin Eurorepar Car Service’e olan bağlılık ve memnuniyetlerini anketlerle sürekli takip ettiklerini vurgulayan Mehmet Akın, şöyle devam etti: “Bu sene yaklaşık 7 bin kişiyle gerçekleştirdiğimiz Müşteri Memnuniyet Anketi’mizde genel memnuniyet oranı geçtiğimiz seneye göre 10 puan civarında bir iyileşme kaydetti. Diğer bir çalışma sonucuna göre ise, marka bilinirliğimizde 3 kata yakın bir ilerleme sergiledik. Bu, sektördeki en yüksek artış anlamına geliyor. Araç sahiplerinin servisleri tercih etme sebeplerinin başında uygun fiyatlı olmaları, işçilik kalitesi, 7/24 randevu alabilme imkanı ve güler yüzlü personeller geliyor. Biz Eurorepar Car Service olarak tüm alanlarda sektörün en iddialı markasıyız.”

‘HEDEF ZİNCİR SERVİSLER ARASINDA LİDERLİK’

2022 yılında 62 şehirde 143 servis noktasıyla hizmet verdiklerini hatırlatan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, “Geçen yılı 120 bin servis girişiyle tamamlamıştık. Bu yılki hedefimiz ise 170 bin servis girişi. Tabi bu hedefe ulaşabilmek için yıl sonuna kadar kapsama alanımızı 65 şehire çıkarıp toplam servis noktamızı da 220’e yükselteceğiz. 2025 yılına geldiğimizde de 71 şehirde 280 servis noktasıyla hizmet verir hale gelmeyi hedefliyoruz. Böylece 400 bin servis girişine ulaşacağız. Eurorepar Car Service olarak ana hedefimiz Türkiye’de zincir servisler arasında bilinirlik, yaygınlık ve en üstün hizmet konularında ilk sırada olmak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir