GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarOto Teknoloji

Chery OMODA, küresel Z Kuşağı ile büyüyor

Tasarımı ve teknolojisi ile Z Kuşağının dikkatini ve ilgisini çekmeyi başaran Chery OMODA5, Temmuz 2023’te aylık yüzde 10.73’lük artışla 15 bin 735 ihracat satışı gerçekleştirdi. Ocak-Temmuz 2023 dönemindeki kümülatif ihracatında da 86 bin 556 adedi geride bırakarak şimdilik 14 farklı pazarda SUV trendine öncülük ediyor.

CHERY’nin küresel pazarlar için geliştirdiği OMODA alt markasının, temmuz ayına dair ihracat rakamları açıklandı. Chery OMODA, Temmuz 2023’te aylık yüzde 10,73’lük artışla 15 bin 735 ihracat satışı gerçekleştirdi ve Ocak-Temmuz dönemindeki kümülatif ihracatında 86 bin 556 adede ulaştı. Küresel Crossover-SUV pazarında çok sayıda kullanıcının kalbini hızla kazanan OMODA, yenilikçi ve modaya uygun tasarım diliyle üstün performans göstermeyi önümüzdeki aylarda da sürdürmeyi planlıyor.

14 KÜRESEL PAZARDA SUV TRENDİNE LİDERLİK EDİYOR

Chery’nin küresel bir alt markası olarak nitelendirdiği OMODA, havalı görünümü, adrenalin pompalayan sürüş keyfi, Euro NCAP’ten aldığı 5 yıldızlı güvenliği ve tam donanımlı akıllı teknoloji deneyimiyle, yeni nesil genç müşterilerle derinden etkileşime geçiyor. Mart 2023’ün son haftasında Türkiye lansmanı yapılan ve ilk partisi teslim edilmeye başlanan Chery OMODA, 16 Temmuz’da İtalya, 31 Temmuz’da da İspanya’daki müşterileriyle buluştu. OMODA 5 ayrıca, Temmuz 2023’ün ilk günlerinde Avustralya’nın Gold Coast bölgesindeki küresel maraton koşucularıyla birlikte yola çıkarak onlara destek oldu. Çekici ve spor tarzıyla, güneş, kum ve koşucularla bütünleşen OMODA, dolu dolu bir yaşamın en güzel yorumunu bu etkinlikte ortaya koydu. İstikrarlı bir biçimde küresel pazarlardaki teslimatları son sürat devam eden OMODA, Ağustos 2023 itibarıyla 14 farklı pazarda SUV trendine liderlik ediyor.

SATIŞ SONRASINDA DA MÜŞTERİLERİNİN YANINDA

Küresel kullanıcılarının eğlence duygularını önemseyen OMODA, satıldığı tüm pazarlarda özel etkinliklerle müşterileriyle buluşuyor. Türkiye’de de temmuz ayının sonunda, OMODA 5 özelindeki “With Chery With Love” (WCWL) adındaki etkinlik düzenlendi. 32 adet Chery OMODA 5’in katılımıyla 80’i aşkın müşteri ve aileleri, barbekü partisi ve canlı müzik konserinde eğlenceli bir gün geçirdiler.

SIRADA OMODA EV VAR

OMODA’nın hızlı küreselleşmesinde OMODA 5 çok önemli bir rol üstleniyor. OMODA 5, küresel gençliğin estetik trendleri konusunda derin bir anlayışa sahip ve tasarımıyla Crossover tarzı bir SUV ortaya koyuyor. Elmas kesimli geometrik matrix ızgarası, dinamik ve güçlü omuz çizgisi, 18 inçlik çift renkli jantları, fastback SUV tasarımı ve diğer fütüristik özellikleriyle “Hareket Halindeki Sanat” tasarım konseptini yaratıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Genç kullanıcılar için ilerici tasarım sunan OMODA 5, alışılmışın dışında ileri teknolojili bir görünüm ortaya koyuyor, geleceği öngörüyor ve geleceğin teknolojisini iddialı Z kuşağına sunuyor. OMODA, yakın bir tarihte küresel kullanıcılara daha fazla sürpriz yapmaya hazırlanıyor. OMODA 5’in performansını devam ettiren ve en ileri akıllı teknolojiyi entegre eden yeni elektrikli aracı OMODA 5 EV’nin, 2023’ün son çeyreğinde dünya genelinde pazara sunulması bekleniyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir