GüncelMotosiklet

Liderliğini ‘İtibarlı’ ödülle taçlandırdı

Üst üste 9’uncu kez pazar liderliğini açıklayan Honda Motosiklet, bu yıl onuncusu gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında halk oylarıyla ‘Yılın En İtibarlı Markası’ seçildi.

HONDA Motosiklet, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında halk oylarıyla “Yılın En İtibarlı Markası” seçildi.

Honda Motosiklet, pazarlama platformu Marketing Türkiye ile pazar araştırmaları şirketi Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde halkın oylarıyla motosiklet sektöründe birinci olarak “Yılın En İtibarlı Markası” oldu.

Düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri törenine markayı temsilen Honda Türkiye Motosikletten Sorumlu Pazarlama Yöneticisi Emel Efe Tüzmen, Honda Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Koray Tüzmen ve Honda Türkiye Motosikletten Sorumlu Ürün Müdürü Emre Koşak katıldı.

‘HONDA KULLANICILARIYLA ÇOK ÖZEL BİR BAĞIMIZ VAR’

Honda Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Tüzmen, 2023 satış rakamlarıyla kendi rekorlarını kırarak pazar lideri olduklarını belirtti.

Toplam satış ve pazar payı başarılarını müşterileriyle kurdukları bağ ve sağladıkları memnuniyetin göstergesi olan ödülle taçlandırmanın kendilerini çok gururlandırdığını aktararak, “Honda kullanıcılarının marka ile arasında çok özel bir bağ vardır. Bu ödül, bizim bu bağı koruyabildiğimizi gösterirken, daha fazlasını yapmamız için de motivasyon kaynağı oldu. Sektörünün en itibarlı markası ödülüne layık görülmemizde emeği geçen tüm paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

“İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçları baz alınarak belirlenen ve pazarlama sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen The ONE Awards, bu yıl onuncu kez düzenlendi.

Araştırma kapsamında 70 farklı kategoride en başarılı markalar, genel başarıyı değerlendiren 9 ana kriter, yıl performansını değerlendiren 16 alt kriter kapsamında 12 ilde 1200 kişiyle yapılan görüşmeler sonucunda ödüle değer görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir