Maserati ve Beckham’dan iş birliği


İnovasyon, tasarım ve tutkuyla dolu bir asır boyunca, dünyanın otomobillere dair bakış açısını değiştiren ikonik araçların yaratıcısı Maserati, David Beckham ile iş birliği gerçekleştirdi.

 MASERATI, tarihinde yeni bir sayfa açıyor ve yeni küresel marka elçisi David Beckham ile vites yükseltiyor. Spor ve stil ikonu, hayırsever, iş adamı David Beckham, marka elçisi olarak Maserati’ye, markanın sınırları aşarak lüks otomobil dünyasında daha da öne çıkacağı yolculuğunda eşlik edecek.

İş birliği kapsamında Maserati ve David Beckham’ın değerlerini bir araya getiren heyecan verici bir film hayata geçirildi. Beckham’ın markanın performanslı SUV’u Levante Trofeo’yu kullandığı filmde, David’in yeniliğe açık bir yaklaşımla beklenmeyeni yapmanın sevinci ve heyecanı içinde Maserati ile yaşadığı sürüş deneyimi gözler önüne seriliyor.

‘YENİ BİR DÖNEM BAŞLATIYORUZ’

Yeni iş birliğini değerlendiren Maserati Pazarlama Direktörü Paolo Tubito: “Maserati olarak yeni bir dönem başlatıyoruz. Maserati doğası gereği yenilikçi, tutkudan güç alan ve tasarımıyla benzersiz olan bir marka ve çizgisini korumaya devam ediyor. David ile başlattığımız birliktelik tüm bu değerlerle en iyi şekilde örtüşüyor.” şeklinde konuştu.

‘HEYECAN VERİCİ BİR İŞ BİRLİĞİ’

David Beckham ise, “Yenilikçi yaklaşımını ve tasarımını her zaman takdir ettiğim İtalyan markası Maserati ile başlattığımız bu yeni ortaklık benim için heyecan verici. Maserati için bu denli önemli bir zamanda ve küresel ölçekteki büyüme sürecinde, yakın iş birliği içinde yer almayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

 

sakarya escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.