Skoda’dan kış bakım kampanyası

Skoda’nın 28 Şubat tarihine kadar devam edecek olan “Skoda Kış Bakım Kampanyası” aracın model yılına göre periyodik bakımlarda ve işçiliklerde yüzde 30’a varan indirimler sağlıyor.

SKODA kullanıcıları için kış bakım kampanyası başladı. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek olan “Skoda Kış Bakım Kampanyası” aracın model yılına göre periyodik bakımlarda ve işçiliklerde yüzde 30’a varan indirimler sağlıyor. Bununla birlikte madeni yağlarda ve kampanya kapsamındaki lastiklerde de avantajlı fiyatlar sunuluyor.

YÜZDE 30’A VARAN İNDİRİM

Soğuk ve zorlu şartlarda da kesintisiz sürüş keyfi yaşamak isteyenler için “Kış Bakım Kampanyası” kapsamında 2 yaşına kadar olan Skoda modellerine periyodik bakım ve işçiliklerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Bununla birlikte tüm parça ve işçiliklerde 3-4 yaşında olan Skoda modellerine yüzde 15, 5-7 yaşında olan Skoda modellerine yüzde 25 ve 8 yaş ile üzeri modellere ise yüzde 30 indirim uygulanıyor.

YAĞ VE LASTİKLERDE AVANTAJLI FİYATLAR

Kampanya süresince Yüce Auto’nun tercihi Castrol Edge Professional motor yağlarında yüzde 30’a kadar ve segment kampanyası kapsamında lastik alımlarında yüzde 16’ya kadar indirim sunuluyor. Ayrıca tüm modellerde debriyaj setleri, fren balata ve diskleri, bujiler ve silecek setleri için indirim oranı yüzde 30’a kadar çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.