Vivi, ile lüks araç kiralamak kolaylaştı

Türkiye’nin ilk ve tek yerli dijital araç kiralama platformu vivi.com.tr, yenilenen marka yüzü ve mottosunu tüketicilere özel sunduğu lansman kampanyasıyla duyurdu.

ARAÇ kiralamak istediğin gibi mottosuyla hizmet veren Vivi, yenilenen marka yüzü ve mottosunu tüketicilere özel bir kampanya ile duyurdu. Kampanya kapsamında Vivi, araç kiralamak isteyenlere piyasa değeri yüksek olan ve lüks sınıfına giren araçlara ekonomik araç fiyatlarıyla ulaşma imkânı sunuyor. 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında kullanıcılar, Volkswagen Passat dizel otomatik araç günlük 150 TL’ye, sıfır kilometre Peugeot 2008 araç günlük 149 TL’ye, Dacia Sandero araç ise günlük 98 TL’ye kiralayabilecek. 1-3 gün arasındaki kiralamalarda geçerli olacak kampanyada sadece yüzde 15 ön ödeme ile rezervasyon yapılabiliyor, ücretsiz iptal seçeneği de sunuluyor.

Vivi.com.tr; Japonya, Almanya, Fransa, İtalya, Birleşik Krallık ve ABD gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyada, Enterprise, National, Alamo, Europcar, Goldcar gibi çok uluslu şirketler yanı sıra Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerinden oluşan 50 tedarikçi ve on binlerce araçlık  kapasitesiyle hizmet veriyor. Vivi, kullanıcılara araç kiralama şirketlerinin sitelerini tek tek gezmektense, tek bir site üzerinden güvenilir araç kiralama firmalarına tek tıkla ulaşabilme, fiyat ve araçları karşılaştırabilme imkânı sunuyor.

ARAÇ KİRALAMAK ARTIK MALİYETLİ DEĞİL

Konuyla ilgili konuşan Vivi Genel Müdürü Selçuk Nazik, “Türkiye’nin önde gelen, kaliteli ve güvenilir araç kiralama firmalarının bir arada bulunduğu, dijital araç kiralama platformu olarak yepyeni dünyamızla kullanıcılarımıza merhaba dedik. Yenilenen web sitemiz ve görsel dünyamızı ‘araç kiralamak istediğin gibi’ mottomuzla taçlandırdık. Lansmana özel düzenlediğimiz kampanya ile kullanıcılara lüks araç kiralamayı ulaşılabilir kılıyoruz. Lansmana özel fiyatlarla daha önce kiralama yapmamış kişileri, araç kiralama konforu ile buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.