Filo Kiralama/İkinci ElGenel

2plan Terminal’den başarılı bireysel açık artırma

2plan Terminal’in bireysel açık artırmasına yoğun ilgi. 2plan Terminal’de düzenlenen ikinci Bireysel Açık Artırmada kıyasıya rekabet yaşandı.

2plan Terminal, 2024 yılında da yenilikçi yaklaşımlarıyla son kullanıcılara yönelik açık artırmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılın sonunda ilk defa yapılan ve yoğun ilgi gören bireysel alıcılara yönelik olarak gerçekleştirilen fiziksel açık artırmanın bir yenisi daha düzenlendi. İhale, 2plan Terminal İstanbul’da hem fiziki olarak hem de eş zamanlı telefon bağlantısı katılımı ile yapıldı.

Etiler’de hizmet veren 2plan Terminal Premium Showroom’unda düzenlenen ihalede, 17 araç yer aldı. Otomotiv tutkunlarının yakından takip ettiği ihalede tüm araçlar, açık artırma öncesinde ekspertiz kontrolünden geçirildi. Gerekli bakım, onarım ve görünüm yenileme süreçlerinin ardından ihaleye hazırlanan araçlar, katılımcılarıyla birlikte 2plan Terminal’in seçkin ortamında yeni alıcılarıyla buluştu.

17 ARAÇ 5.7 MİLYON TL’YE SATILDI

Yaklaşık 100’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen, 1 saat süren ikinci el araç ihalesinde 2020-2023 model yılı aralığında 17 araç, toplamda 5 milyon 732 bin TL karşılığında yeni sahiplerinin oldu. Fiziksel olarak 2021 model Audi A3 model araç 1 milyon 510 bin TL’ye en yüksek fiyata satılırken, telefon bağlantısıyla en yüksek fiyata satılan 2022 model Peugeot 2008 Allure ise 1 milyon 267 bin TL’ye yeni sahibi ile buluştu.

2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür

‘PROFESYONEL VE BİREYSEL BAŞVURULAR GRUPLANDIRILDI’

İkinci el otomotiv sektöründe müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap veren bir kuruluş olarak sektörde adından söz ettirmeye devam eden 2plan’ın İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür, “Bu bireysel açık artırmamızda ekiplerimiz tarafından profesyonel başvurular ve bireysel başvurular gruplandırıldı. Belirli kontenjanı olan ihaleye sadece bireysel başvuru yapan davetlilerimiz katıldı.” şeklinde konuştu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir