GenelTicari Araçlar

Anadolu Isuzu’nun ‘değer’ yükselişi sürüyor

“Türkiye’nin En Değerli Markaları 2023” araştırmasında geçen yıl listeye 97. sıradan giren Anadolu Isuzu, 20 sıra birden yükselerek 2023’te 77. sıraya çıktı. Anadolu Isuzu ayrıca, değerini en çok arttıran 2. marka oldu.

ANADOLU Isuzu, Brand Finance tarafından yayımlanan “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2023” araştırmasındaki konumunu geçen yıla göre 20 sıra yükseltti.

Geçen yıl listeye 97. sıradan giren Anadolu Isuzu, 2023’te 77. sıraya çıktı. Anadolu Isuzu ayrıca, yüzde 101 ile araştırma kapsamında bu yıl değerini en çok arttıran 2. marka oldu.

‘BU BAŞARI BİZİ DAHA DA YÜREKLENDİRİYOR’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, şunları kaydetti: “Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu olarak, istikrarlı büyümemizi yurt içi pazarlarda olduğu gibi ihracat pazarlarında da sürdürüyor, takipçi değil, otomotiv endüstrisini dönüştüren trendleri belirleyen öncü ve aktif oyuncular arasında konumlanıyoruz. Gücümüzü ticari araçlar alanındaki 40 yılı aşkın uzmanlığımızdan, yenilikçi ve çevreci karakterimizden ve nitelikli AR-GE yeteneğimizden alıyoruz.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

Brand Finance Turkey 100 gibi seçkin bir araştırmada listeye girmemiz ve yalnızca bir yıl içerisinde 20 sıra birden yükselmemiz bu açıdan son derece gurur verici. Genel performansımıza paralel şekilde marka değerimizin de kısa sürede yükseldiğini ortaya koyan bu tablo, işimizi geliştirmeye yönelik olarak attığımız adımlar konusunda bizi daha da yüreklendiriyor.”

Verilen bilgiye göre, Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, istikrarlı büyümesini yurt içi pazarlarda olduğu gibi ihracat pazarlarında da sürdürüyor.

Türkiye’nin midibüs ihracat şampiyonluğu unvanını 18 yıldır sürdüren Anadolu Isuzu’nun, Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip modern tesislerinde terzi işi imalat usulü ve yüzde 70’lere varan yerlilik oranı ile ürettiği çevreci, konforlu ve modern midibüs ve otobüsler Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok modern kentinde başarıyla hizmet veriyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir