Genel

Doğuş Otomotiv Plus öğrencileri bekliyor

Doğuş Otomotiv Plus’ın yaban hayatı ve kuşları korumaya dikkat çekmeyi hedefleyen “Doğaya Kanat Açtık” projesinin bir parçası olarak hazırladığı atölyesi yarı yıl tatilinin son günlerinde öğrencileri bekliyor.

DOĞUŞ Otomotiv, çevreyi ve doğayı korumaya dikkat çekmeyi hedefleyen “Doğaya Kanat Açtık” projesi kapsamında hazırlanan atölye çalışmasıyla öğrencilere yarı yıl tatilinde yeni bir deneyim sunuyor.

Yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş’in kendi çekimlerinden oluşturulan atölyede, öğrencilere doğal yaşam ve çevre koruma konularında bilgiler veriliyor. Ayrıca, atölye süresince dijital dönüşümün bir örneği olarak VR gözlükler kullanılarak kuşlarla etkileşimli bir sanal gerçeklik deneyimi de sunuluyor.

Doğuş Otomotiv Plus, yarı yıl tatilinin son günlerinde çocukları bu atölyeye davet ediyor. “Doğaya Kanat Açtık” projesi kapsamında düzenlenen atölyede, yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş, çocuklarla buluşarak yaban hayatı ve çevre koruma bilincini artırmayı hedefliyor.

ATÖLYENİN İKİNCİSİ 3 – 4 ŞUBAT

Geçtiğimiz hafta düzenlenen atölyelerin ilk bölümünde 40’ı aşkın doğa tutkunu çocuk oldukça keyifli ve bilgilendirici bir etkinlik yaşadılar. Atölye çalışmasının ikincisi 3 – 4 Şubat tarihlerinde ayrı seanslarda gerçekleşecek. Yarı yıl tatilinin son günlerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle değerlendirmek isteyen öğrenciler, Galataport’ta bulunan Doğuş Otomotiv Plus’ta düzenlenen kuş atölyesini ziyaret edebilirler. Etkinlik sonunda tüm katılan çocuklara Alper Tüydeş, kendi kitabını imzalı olarak hediye edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir