Genel

‘En Mutlu İş Yeri’ seçildi

Toyota Türkiye, aynı zamanda “Sektörün En Mutlu İş Yeri” seçildi. Bu ödülün, şirketin mutlu bir iş yeri kültürü geliştirmeye olan bağlılığını sergilediği belirtildi.

TOYOTA Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, Türkiye’nin en mutlu iş yerlerini belirleyen Happy Place to Work’un yaptığı araştırmada “Happy Workplaces-Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Ödülü”nü almayı başardı.

Toyota, aynı zamanda “Sektörün En Mutlu İş Yeri” seçildi. Bu ödülün, şirketin mutlu bir iş yeri kültürü geliştirmeye olan bağlılığını sergilediği belirtildi.

“Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri” listesine giren Toyota, Happy Place to Work değerlendirmesiyle çalışan mutluluğuna ve refahına öncelik veren yüksek kaliteli iş yeri kültürüyle dikkat çekti. Çalışanların mutluluklarına yönelik uygulamaları ile insan odaklı yaklaşımını bir kez daha kanıtlayan Toyota; çalışanları motive etme, işine bağlı ve enerjik olmasıyla oluşturulan şirket kültürüyle sektöre örnek olmaya devam ediyor.

Çalışanlarına “İnsana Saygı” ve “Sürekli Gelişim” değerlerini “eşsiz” bir deneyim ile yaşatmayı amaçlayan Toyota Türkiye, ilk günden itibaren çalışanlarını bir aile üyesi gibi hissettiren kültür ve uygulamaları, iş hayatlarında kendilerini geliştirecek programları ile fark yaratıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir