Europcar Türkiye’ye prestijli ödül

Europcar Türkiye’nin hizmet kalitesi, dünyanın en prestijli sektör platformlarından biri olan Discovercars müşterileri tarafından ödüllendirildi.

DÜNYANIN 140 ülkesinde yaklaşık 3 bin 835 lokasyonda 1,2 milyon araç ile otomobil kiralama hizmeti sunan Europcar’ın Türkiye operasyonu, başarılarını layık görüldüğü uluslararası ödülle bir kez daha taçlandırdı. Otomotiv sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile fark yaratan Europcar Türkiye, Discovercars kullanıcıları tarafından ‘’En Mükemmel Hizmet’’ ödülüne layık görüldü.

Araç kiralama sektöründe dünya çapında kullanıcılara hizmet veren ve en güçlü markaları bir araya getiren Discovercars, her yıl müşterilerinin oylarıyla çeşitli kategorilerde en beğenilen ofisleri belirliyor.

Discovercars.com kullanıcılarının verdiği puanlar üzerinden yapılan değerlendirmeler sonrasında Europcar İstanbul Havalimanı ve Europcar Antalya Havalimanı ofisleri ‘’En Favori Lokasyon’’ olarak seçilirken, yapılan puanlamada dünyanın birçok bölgesindeki araç kiralama ofislerini hizmet kalitesinde geride bıraktı.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Europcar Türkiye’nin İstanbul ve Antalya Havalimanı Ofisleri elde ettiği başarı ile araç kiralama sektöründe 2022 yılında dünya çapında müşterilerin en beğendiği hizmet noktası oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.