Genel

Kia’da fırsatlar devam ediyor

KIA’nın Ocak kampanyası kapsamında Niro EV, yeni yıla özel 200 bin TL krediye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla, Sportage* ise, yeni yıla özel 20 bin TL indirim ve 200 bin TL krediye 12 ay yüzde 1,99 faiz fırsatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. 

ANADOLU Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Kia, ocak ayına özel hazırladığı kampanyalarla araç sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunmaya devam ediyor. Marka, ocak ayı kampanyaları çerçevesinde Sportage, Sorento, Niro EV ve EV6 modellerinde sunduğu avantajlı fiyat, indirim ve donanım seçenekleri ile yeni bir Kia sahibi olmak isteyenleri yetkili satış noktalarına bekliyor.

SPORTAGE VE NIRO EV’DE CAZİP FAİZ FIRSATLARI

Kia, ocak ayına özel olarak hazırladığı kampanyalar çerçevesinde amiral modeli Sportage’da 200.000 TL krediye 12 ay yüzde1,99 faiz fırsatıyla sunuyor. Kia ayrıca belirli Sportage modellerinde 20.000 TL indirim de sunuyor. Kia ayrıca, C segmentinin iddialı SUV modeli Niro EV’yi yeni yıla özel 200.000 TL krediye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla otomobilseverlerle buluşturuyor.

FARKLI MODELLERDE İNDİRİM FIRSATLARI

Kampanyalarla birlikte özel indirimler de açıklayan Kia, ocak ayına özel olarak Sorento’da 130 bin TL, EV6’da 250 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir