Kredi hesaplama araçlarına ilgi arttı

Aegon Türkiye Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Murat Akçay, “olayinkolayi.com sitesini ziyaret edenler, gelirlerine göre çekebilecekleri kredi miktarını, seçtikleri krediye uygun Kredi Hayat Sigortası teklifini ve kredi dosya masraflarını tek ekranda kolayca hesaplayabiliyor” dedi.

TÜRKİYE’de otomotiv sektöründe son dönemde gündeme gelen ÖTV indirimi, gözleri yeniden araç piyasasına çevirdi. Henüz bu konuda atılmış somut bir adım olmasa da, Ticaret Bakanlığı tarafından sıfır araçların ilk tescilden itibaren 6 ay süre geçmeden ve araç 6 bin kilometreyi geçmeden tekrar satışa sunulmasının yasaklanmasına dair düzenleme yapılacağı duyurusu ardından, özellikle 2.el araç piyasasında fiyatların düşüşü ile hareketlenme yaşanması bekleniyor. Araba almayı düşünen tüketiciler de ihtiyaçları olan finansman kaynağı için “Ne kadar kredi kullanabilirim?”, “Kredi faizi ne olur”, “Dosya masrafları ne tutar?” gibi konularda arayışa geçti.

Aegon Türkiye Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Murat Akçay

ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNENLER ‘KREDİ HESAPLAMA ARAÇLARINA’ YÖNELDİ

Finansman desteği ile araba alacakların, kredi seçerken kendilerine en uygun teklifi bulabilmek için detaylı araştırma yapmaları gerektiğini söyleyen Aegon Türkiye Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Murat Akçay; “olayinkolayi.com sitesini ziyaret edenler, gelirlerine göre çekebilecekleri kredi miktarını, seçtikleri krediye uygun Kredi Hayat Sigortası teklifini ve kredi dosya masraflarını tek ekranda kolayca hesaplayabiliyor” dedi. Özellikle son günlerde, dijital platform olayinkolayi.com’daki araç kredisi hesaplama aracına yoğun bir ilgi olduğunu belirten Akçay, “Kullanıcılarımız, kredi işlemlerini tamamladıktan sonra, bireysel kredilerini güvence altına alan Kredi Hayat Sigortası teklifini yüzde 40’a varan avantajla ekranda görüntüleyebiliyor ve teklifi tamamen online olarak poliçeye dönüştürebiliyor. Ardından dijital poliçesi anında mail yoluyla kendisine iletiliyor.” dedi.

Kredi, sigorta ve konut süreçlerinde ihtiyaç duyulan teklif ve masraf hesaplama adımlarını kolaylaştırmak için yola çıkan olayinkolayi.com, sunduğu hesaplama aracı hizmetiyle, sıfır veya ikinci el araba almak isteyenlere, “Burada her olayın bir kolayı var!” sloganıyla asistanlık hizmeti veriyor. Kredi teklifi, Kredi Hayat Sigortası teklifi, kredi masraf hesaplama araçları ile araç kredisi arayışında olanları karşılarına çıkabilecek gereksiz masraflardan kurtararak, kolay ve hızlı işlem garantisi sunuyor.

KREDİ HAYAT SİGORTASI’NDA KAMPANYA

olayinkolayi.com’un kredi hesaplama modülü sayesinde, kriterlerine uygun Araç Kredisi tekliflerini kolayca görüntüleyebilen kullanıcılar; aynı zamanda kredileriyle uyumlu %40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası teklifini de anında alabiliyor. Üstelik olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası satın almak isteyenlere taksitli ödeme seçenekleri de sunuyor. Buna göre Araç Kredisi kapsamında Kredi Hayat Sigortası poliçesi satın almak isteyen kullanıcılar, prim tutarına bağlı olarak kredi kartı ile %25 peşin + 5 taksit, yıllık 12 taksit gibi birçok ödeme kolaylığından yararlanabiliyor.

olayinkolayi.com sitesinin Kredi Hayat Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler www.olayinkolayi.com adresini ziyaret edebilecekleri gibi, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarasını arayarak veya Whatsapp hattı üzerinden sağlanan anlık yanıt sistemi üzerinden ücretsiz asistanlık hizmeti alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.