GenelTicari Araçlar

LKS Group’a 20 Mercedes Tourismo

Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren LKS Group, araç parkını, 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs ile genişletti.

ŞEHİRLERARASI ve turizm yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren LKS Group – Lüks Karadeniz, Mercedes-Benz yıldızıyla büyümeye devam ediyor. Araç parkına yaptığı yatırımlara son sürat devam eden LKS Group, son olarak Mercedes-Benz Türk’ten aldığı 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüsü de ekleyerek filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 90’a çıkardı. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrika’sında üretilen 20 adet 2023 model Tourismo 16 RHD 2+1 model otobüs için Koluman Motorlu Araçlar Gölbaşı lokasyonunda, 15 Aralık tarihinde bir teslimat töreni düzenlendi.

Törende 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 araç, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, Koluman Otobüs Grup Satış Müdürü Fevzi Kaplan ve Koluman Ankara Otobüs Satış Müdürü Hakan Öztekin tarafından; LKS Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah İslam, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa İslam, Fatih İslam ve Ali Hakan İslam’a teslim edildi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir