GenelHibrit/Elektrikli Araçlar

Opel, Kahve Günü’nü Türk Kahvesi ile kutladı

Opel, bir tür kahve çekirdeğinden esinlenerek isimlendirdiği Mokka modeline eşlik eden Türk Kahvesi fotoğraflarıyla, 1 Ekim Uluslararası Kahve Günü kutlamasını global medya sitesinden tüm dünyaya duyurdu.  

OPEL, 1 Ekim Uluslararası Kahve Günü’nü, başarılı B-SUV modeli Mokka’ya eşlik eden Türk Kahvesi fotoğraflarıyla global medya sitesinden kutladı. İnternette yapılan hızlı bir arama ile, kahvenin sudan sonra dünyanın en popüler ikinci içeceği olduğu ortaya çıkıyor. Elbette aromatik içeceğin uzun yıllara dayanan popülaritesi artarak devam ediyor. Opel ise, ödüllü Opel Mokka ile bu günü kutlamak için kahveseverlere muhteşem bir yol arkadaşı sunuyor.

Opel SUV ailesinin B segmentindeki üyesi; şu an kuzeyde Norveç’ten, güneyde Güney Afrika’ya, doğuda Yeni Zelanda’dan, batıda Kolombiya’ya kadar ve elbette Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 50’den fazla ülkede başarılı satış rakamlarına ulaşıyor. Opel’in şık B-SUV modeli, emisyonsuz, yumuşak ve akıcı bir sürüş sunan elektrikli veya yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli motorlarla satışa sunuluyor. Bu da müşterilerin, tıpkı en sevdiği kahveyi seçtikleri gibi tercih  etmeleri anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir