Genel

Pilot Garage’da dijitalleşme hız kesmiyor

Pandemi döneminde teknolojiye ve dijitalleşmeye yaptığı yatırımlarını artıran Pilot Garage’ın, yeni tasarladığı Galeri Kart uygulaması App Store ve Google Play’de.

ÜLKEMİZDE 220 noktada hizmet veren oto ekspertiz şirketi Pilot Garage, teknolojiye yatırım yapmaya devam ediyor. Pandemi döneminde kurumsal ikinci el oto markaları ile galerilerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanan Galeri Kart uygulaması ile birden fazla araca düzenli olarak ekspertiz yaptıracak ticaret erbapları, elektronik cüzdana bakiye yükleyebiliyor, ekspertiz raporlarını ve detaylarını inceleyebiliyor, tüm Pilot Garage noktalarını seçip randevu alabiliyor.

GALERİ KART NASIL KULLANILIYOR?

Pilot Garage, son yıllarda önemli bir ivme kazanan ikinci el araç sektörü için yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Pandemi döneminde fiziksel teması düşürecek olan yeni uygulama ile birlikte, sürekli araç alım satımı yapan kurumsal ikinci el oto markaları ve oto galerileri, zaman ve mekandan tasarruf ediyor. Galeri Kart uygulaması ile elektronik cüzdana bakiye yüklenebilirken, ekspertizi yapılan araçların ekspertiz raporlarına detaylı ulaşılabiliyor ve tek bir yerde toplanıyor. Tüm Pilot Garage noktalarının da seçildiği uygulama üzerinden randevu da alınabiliyor. Ekspertiz paketlerinin detaylı olarak incelenebildiği uygulama ile birlikte kullanıcılar indirim ve puanlar da kazanıyor. Uygulamaya IOS App Store ve Google Play Store üzerinden erişilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir