Merkeze gitmeden ekspertiz

Ekspertiz merkezlerine gitmeden raporlarını Rabam üzerinden alan kullanıcılar hem güvenli bir şekilde rapor almış oluyor hem de zaman ve maddi tasarruf sağlıyor.

ARAÇ sahiplerine bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt ve lastik değişimi gibi hizmetler sunan Rabam, mobil uygulaması ile kullanıcılar araçlarıyla ilgili tüm işlemleri istedikleri zaman istedikleri yerde gerçekleştirebiliyor. Rabam’ın hizmet kalemleri arasında yer alan oto ekspertiz hizmetinde kullanıcılar, Rabam temsilcileri sayesinde eksper raporlarını ekspertiz merkezlerine gitmeden kolayca alabiliyorlar. Ekspertiz merkezinde beklemeden alınan raporlar kullanıcılara güvenilir rapora ulaşmanın yanı sıra hem zaman hem de maddi anlamda tasarruf sağlıyor.

5 EKSPERTİZ HİZMETİ PAKETİ

Rabam kullanıcılarının ekspertiz hizmetini hem kendi araçları için hem de satın almayı planladıkları araçlar için yaptırabildiklerinin altını çizen Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan, ‘‘Ekspertiz hizmetimizin altında 5 adet paket bulunuyor. Bunlar; Başlangıç paketi, Full paket, Avantaj paket, Plus paket ve Premium paket. Kullanıcılarımız ne kadar kapsamlı bir ekspertiz hizmeti almak istiyorlarsa ona göre paket tercih ediyorlar. Kendi aracı için ekspertiz hizmeti almak isteyen kullanıcılarımız, Rabam mobil uygulamasına kaydettikleri araçları için, randevusunu ve ödemesini gerçekleştirerek bu hizmetten faydalanabiliyor. Kullanıcımızın belirlediği randevu tarihinde temsilcimiz aracı adresinden alıyor ve ekspertiz işlemini gerçekleştiriyor. Temsilcilerimizi aracı teslim aldıkları adrese teslim ediyor ve aldığı ekspertiz raporunu kullanıcımıza detaylı şekilde açıklıyor. Kullanıcılarımız, satın almak istediği ya da ilgilendikleri bir araç için arabanın bilgilerini Rabam’a kaydederek, ekspertiz hizmeti satın alabiliyor’’ ifadesini kullandı.

Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan

İSTANBUL’A GELMEDEN EKSPERTİZ İMKANI

Söz konusu hizmetten hem İstanbul hem de İstanbul dışındaki kullanıcıların faydalanabildiğine dikkat çeken R. Kaan Aydoğan, süreci şöyle özetledi: ‘’Antalya’da yaşayan bir kullanıcımız, İstanbul’da beğendiği, satın almak istediği bir araç için Rabam’dan hizmet alarak, oto ekspertizini yaptırabiliyor. Rabam temsilcileri, ilgili aracın sahibi ile irtibata geçerek adresinden alıyor ve ekspertiz işlemini gerçekleştiriyor. Aracın ekspertiz raporunu da il dışında yaşayan kullanıcımız ile detaylı olarak paylaşıyor. Kullanıcımız İstanbul’a seyahat etmeden araçla ilgili tüm bilgileri Rabam ile öğreniyor. Kullanıcılarımıza bu hizmet ile hem zaman hem de yol masrafları konusunda tasarruf etme imkanı sağlıyoruz. İl dışından İstanbul’a araç görmeye gelen çok sayıda kişi genellikle bekledikleri araçlarla karşılaşmıyor. Ekspertiz sonuçlarında da beklenmedik sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Bu sorunlar araç almak isteyen kişilere hem zaman hem de masraf olarak geri dönüyor. Burada biz, kullanıcılarımıza istediği aracı alması konusunda aracılık ediyoruz.’’

Rabam uygulaması, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.