RS Otomotiv Sigorta Fuarı’nda

3-5 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenecek fuarın aynı zamanda sponsorlarından olan RS Otomotiv Grubu, RS Oto Ekspertiz, RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla katılım sağlayacak.

TÜRKİYE‘nin en büyük otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, Antalya Sigorta Acenteleri Derneği öncülüğünde gerçekleştirilecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ndeki yerini almaya hazırlanıyor. 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenecek fuarın aynı zamanda sponsorlarından olan RS Otomotiv Grubu, RS Oto Ekspertiz, RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla katılım sağlayacak.

‘FUARA DESTEK VERMEKTEN MUTLUYUZ’

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Kurulduğu günden bu yana sigorta sektörüne önemli katma değerler sağlayan bir şirket olarak, kamu, sigorta şirketleri ve sigorta acenteleriyle ilişkilerin gelişiminde rol üstleneceğine inandığımız Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne katılım sağlamaktan ve sponsorlarından olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

‘SİGORTA SEKTÖRÜNE DESTEĞİMİZ SÜRÜYOR’

Ülkemizin köklü otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, sigorta sektörüne destek vermeye devam ediyor. 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne RS Oto Ekspertiz, RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla katılım sağlayacak RS Otomotiv Grubu, 40 yılı aşkın otomotiv tecrübesini sigorta sektörü paydaşlarıyla yakından buluşturacak. 12 yılda 3 milyon araca hizmet verdiklerini dile getiren RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Sadece 5 yılda özel onarım teknikleriyle sigorta sektörüne kazandırdığımız tasarruf oranı 1,2 milyar TL seviyesinde. Şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana sigorta sektörüne katma değer sağlıyor, sektörün geleceği için yeni çözüm modelleri üretiyoruz. Kamu, sigorta şirketleri ve sigorta acenteleriyle ilişkilerin gelişiminde rol üstleneceğine inandığımız Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne katılım sağlamaktan ve sponsorlarından olmaktan memnuniyet duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.