GenelKampanyalar

Toyota aracınızı yaza hazırlıyor

Kullanıcıların Toyota’nın avantajlı Servis Kampanyası’ndan ve Toyota Garanti ON’dan yararlanmak için tek yapmaları gereken Toyota Plazalara gitmek olacak. Kampanya, 27 Haziran’a kadar devam edecek.

TOYOTA, kullanıcılarının araçlarını yaza hazırlamaları için birçok avantajı içeren servis kampanyası başlattı. Türkiye’nin her bölgesinde yer alan 61 adet Toyota yetkili servisinde sunulan kampanya kapsamında tüm modellerde fren disk ve balataları, amortisörler, silecekler ve debriyaj setlerinde yüzde 25 indirim fırsatı yer alıyor. Bununla birlikte pratikliği artıran taşıma aksesuarlarına ise yüzde 15 indirimle ulaşmak mümkün.

3 yaş ve üzeri modellerde de Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresi yüzde 20 indirimli ve bakım işçiliği yüzde 15 indirimli olacak. Ücretsiz check-up hizmetiyle ise aracın kapsamlı bir şekilde kontrolü yapılarak Toyota’ların yaza eksiksiz bir şekilde hazırlanması sağlanıyor.

Toyota kullanıcıları, avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabiliyorlar. Bu avantajların yanı sıra Toyota’da periyodik bakımını yaptıranlar, 10 yaş / 160 bin kilometreye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan araçları için ücretsiz 1 yıl / 15 bin kilometre ya da 1 yıl / 10 bin kilometre garanti sisteminden yararlanabiliyorlar.

Kullanıcıların Servis Kampanyası’ndan ve Toyota Garanti ON’dan yararlanmak için tek yapmaları gereken Toyota Plazalara gitmek olacak. Kampanya, 27 Haziran’a kadar devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir