GüncelLansman/Yenilik

2.El aracımızı krediyle satın alıyoruz


Türkiye’de satılan ikinci el araçların ortalama yüzde 70’inin krediyle satın alındığına dikkat çeken Otomerkezi.net CEO’su Ali Karakaş “otokredibul.com’un 2022 yılına kadar toplam 360 milyon TL’lik kredi hacmine ulaşacağını öngörüyoruz” dedi.

TÜRKİYE‘nin 27 farklı noktasında hizmet veren, ikinci el araç pazarının önemli oyuncularından Otomerkezi.net, dijital dünyaya yeni bir yatırım yaparak otokredibul.com’u hizmete açtı. Yüzde yüz yerli sermayeli taşıt finansmanı portalı otokredibul.com ile ikinci el otomobil satın almak isteyen tüketicilere hızlı ve ücretsiz kredi başvurusu imkanı sunuluyor.

8 milyonluk araç pazarında, satılan ikinci el araçların yüzde 70’inin krediye bağlı olduğuna dikkat çeken Otomerkezi.net CEO’su Ali Karakaş, markanın 2022’ye kadar 360 milyon TL’lik kredi hacmine ulaşmasını, 8 aylık AR-GE çalışmasıyla ortaya çıkarılan portal sayesinde önemli bir ihtiyacı gidermeyi hedeflediklerini belirtti.

OTOKREDİBUL.COM DEVREDE

İkinci el araç pazarının kurumsal markası Otomerkezi.net, teknoloji tarafında yeni bir yatırım yaparak otokredibul.com’u tüketicilerin kullanımına sunmaya başladı. Hızlı ve ücretsiz taşıt kredisi başvurusuna imkan veren portal, yüzde yüz yerli sermayeyle inşa edilirken, otokredibul.com üzerinden 60 ay vadeyle, 15 yaşına kadar ikinci el araçlar için ara ödeme, balon ödeme ve erken ödeme avantajlı kredi çözümleri üretiliyor.

Otomerkezi.net CEO’su Ali Karakaş
  1. EL ARAÇ ALIMININ YÜZDE 70’İ KREDİ

Türkiye’de satılan ikinci el araçların ortalama yüzde 70’inin krediyle satın alındığına dikkat çeken Otomerkezi.net CEO’su Ali Karakaş, “İkinci el araç sektörününün gelişimine katkıda bulunan en önemli faktörlerden birisi finansman çözümleri. 8 aylık AR-GE çalışmasıyla hayata geçirdiğimiz yeni portal ile birlikte ikinci el otomobil pazarındaki önemli bir ihtiyacı gidermeyi hedefliyoruz. otokredibul.com’un 2022 yılına kadar toplam 360 milyon TL’lik kredi hacmine ulaşacağını öngörüyoruz.” dedi.

ankara escort

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir