2. El’i kurumsallaştıracak uygulama

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, “Yellow Team ile hedefimiz ülkemize katma değer sağlayacak yeni bir istihdam modeli yaratmak. Girişimcilere ikinci el ticaretinde kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı kazandırmak” dedi.

İKİNCİ el araç sektörüne yeni bir bakış açısı ve yeni iş gücü yaratmak adına 2021 yılında yeni adımlar atan Otomerkezi.net, Yellow Team takımı ile pazarın kurumsallaşmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

Ülkemiz ikinci el araç pazarındaki standartları yükseltmek üzere çalışmalarına devam eden Otomerkezi.net, Yellow Team ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Özellikle girişimciler, iş arayışında olanlar, ikinci el araç ticaretinde deneyim kazanarak kazanç elde etmek isteyenleri operasyonel bir çatı altında toplayan Yellow Team takımı, hali hazırda 200 takım üyesiyle sahada birebir temasta bulunuyor.

ARADIĞINIZ ARACI YELLOW TEAM BULACAK

Fiyat, renk, kilometre, motor, şanzıman, marka, model gibi kriterlerde diledikleri aracı bulamayan müşteriler için araştırma yapan, bulan ve satışa hazır hale getiren Yellow Team takımı, aracını satmak isteyenlerin aracı için de yerinde ekspertiz yapıp satılmasını sağlıyor. Tüm süreç dijitalleşmeye yatırım yapılarak inşa edilen dijital bir altyapı ağı ile bayilerle eş zamanlı olarak ilerliyor. Sadece kredi, kasko, sigorta ya da garanti ihtiyacı olanlara da bu imkanları sunabiliyor.

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş

‘HEDEFİMİZ, SEKTÖRÜN KURUMSALLAŞMASINA KATKI’

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, Yellow Team ile ilgili olarak “Altın takım olarak adlandırmayı sevdiğimiz bu oluşumda tüm üyeler sıkı bir eğitimden geçiyor. Ocak ayı itibariyle ortaya çıkardığımız takımımıza sektörün içinden ve dışarıdan yüksek ilgi duyulması bizleri mutlu ediyor. Hedefimiz ülkemize katma değer sağlayacak yeni bir istihdam modeli yaratmak. Girişimcilere ikinci el ticaretinde kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı kazandırmak birinci hedefimiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.