Aksigorta, Opel’i de portföyüne kattı

Aksigorta, portföyünde bulunan Peugeot ve Citroen markalarına Opel’i de dahil ederek, Groupe PSA’nın bünyesindeki markalar için tek tip bir marka kasko geliştirmiş.

AKSİGORTA, Peugeot ve Citroen ile olan marka kasko ürünlerini yeniledi. Portföyüne Opel markasını da dahil eden Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroen ve Opel markaları için tek tip bir marka kasko geliştirmiş oldu.

Groupe PSA’ya ait Opel markasının da eklenmesiyle Peugeot, Citroen ve Opel’e özel olarak tek tip kasko içeriği oluşturan Aksigorta, mevcut kasko içeriklerinde de iyileştirmeler yaptı.

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, Opel markasının portföye eklenmesiyle Peugeot, Citroen ve Opel markalarını kapsayan özel bir kasko teminat ve hizmet içeriği geliştirdiklerini belirtti. Tezbaşaran, “Groupe PSA’ya ait üç markaya birden hizmet vermeye başladık. Aksigorta olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle onların yanında olmaya devam ediyoruz. Bu yaklaşımla, Groupe PSA müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde göz önünde bulundurarak, mevcut kasko hizmet içeriğimizi genişlettik”  dedi.

PSA Finans Genel Müdürü Uğur Balçık da, Aksigorta ile yeniledikleri anlaşma ile, her 3 markanın satış ve servis tarafında alınacak aksiyonlarının çok daha hızlı ve etkin bir şekilde yönetilebileceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.