Alman otomotiv duayeni Türkiye’de

TİM desteğiyle ve OİB ile TAYSAD öncülüğünde “Tedarik Sanayinin Geleceğini Yeniden Tasarlamak” mottosuyla gerçekleşecek ve Alman kanaat önderi Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer’in katılacağı etkinlik, 23 Kasım Salı günü online ortamda gerçekleşecek.

ULUDAĞ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) ve Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Türkiye otomotiv endüstrisinin ihracatına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdikleri etkinlik serilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. TİM desteğiyle ve OİB ile TAYSAD öncülüğünde “Tedarik Sanayinin Geleceğini Yeniden Tasarlamak” mottosuyla gerçekleşecek etkinlik, 23 Kasım Salı günü online ortamda gerçekleşecek. Almanya’nın önde gelen kanaat önderlerinden Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer’in katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte Otomotiv Tedarik Endüstrisinin Geleceği masaya yatırılacak. Dudenhöffer, otomotivde dönüşüm konusunda yaptığı çalışmalarla uluslararası düzeyde referans kabul ediliyor.

                           OİB Başkanı Baran Çelik                                                                            TAYSAD Başkanı Albert Saydam

AÇILIŞ KONUŞMALARI ÇELİK VE SAYDAM’DAN

OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik ve TAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam’ın açılış konuşmaları ile başlayacak olan programda, Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer otomotiv tedarik endüstrisinin geleceği konusunda özel hazırladığı sunumu ile etkinlikte yer alacak ve katılımcıların sorularını cevaplayacak. Almanca – Türkçe eş zamanlı (simultane) tercüme ile gerçekleşecek etkinlikte, katılım ise ücretsiz olacak.

Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer

Otomotivde Alman ekolünün ünlü isimlerinden Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer, kendisine ün kazandıran otomotiv endüstrisindeki uzman kimliğiyle gerek otomotivde gerekse ulaşım politikalarındaki güncel konularda görüşlerine sıklıkla başvurulan ünlü bir kanaat önderi durumunda bulunuyor. Kariyeri boyunca Adam Opel AG, Porsche AG, Peugeot Almanya ve Citroën Almanya gibi kuruluşlarda üst düzey görevlerde bulunan Dudenhöffer, halen Duisburg-Essen Üniversitesi’nde kurucusu olduğu Otomotiv Araştırmaları Merkezi’nin (CAR) yöneticiliğini yapıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.