Güncel

Alpet, büyük kentlere dönüyor

Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, hedeflerinin Alpet’i hak ettiği yere konumlandırmak olduğunu söyledi.

ZEREN Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, hedeflerinin Alpet’i hak ettiği yere konumlandırmak olduğunu belirterek, “Bugüne kadar daha çok Anadolu’da yaygın olan Alpet istasyonlarını büyük kentlere taşımayı, büyük kentlerdeki istasyon sayımızı hızla artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Alpet, “Zeren Group Holding” bünyesine dahil olmasının ardından başlayan dönüşümü usta oyuncu Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın rol aldığı reklam filmiyle duyurdu. Zeren Group Holding ile “Yeniden Başlıyoruz” diyen Alpet, Esma Sultan Yalısı’nda filmin ön izlemesini basın mensuplarıyla paylaştı. Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın yanısıra Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Seda Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın yaptı.

Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, Alpet’in yeni reklam yüzleri usta oyuncu Şener Şen ve İbrahim Büyükak.

ALPET, BÜYÜK KENTLERE DÖNÜYOR

Toplantıda gelecek hedefleri ve yapılacak yatırımlarla ilgili konuşan Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, daha çok Anadolu illerinde görülen Alpet’in yeni dönüşümlere hızla büyük kentlerde var olacağını belirterek, “Kadın istihdamını artıracağız. Kısacası Alpet’i biz hak ettiği yere getireceğiz. Bizim bir de sürdürdüğümüz elektrikli şarj istasyonları kurulum hedefimiz var. İlerleyen zamanda tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren ve Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Seda Zeren

Zeren Group olarak yarım asırdır hizmet verdiklerini ifade eden Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren de, “6 ülkede 8 sektörde hizmetimiz devam etmektedir. Filomuz ve çalışan sayımızın artması daha çok sektörlere eğilmemizi gerektirdi. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyoruz. Memleketimiz için kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz” dedi.

‘ŞENER ŞEN UZUN BİR ARADAN SONRA REKLAM FİLMİ İLE EKRANLARDA

Çekimlerinin Antalya, Fethiye ve İstanbul’da yapıldığı reklam filmi, damat adayı İbrahim Büyükak’ın çalıştığı Alpet’ i kayınbabası Şener Şen’e tanıtmasını konu alıyor.

İşi gereği çeşitli kampanyalarda görev aldığını fakat reklam filmlerinde çalışmadığını ifade eden Oyuncu Şener Şen, “Projelerde çok seçiciyim, bu seçicilik reklam için de geçerli. Zeren Group’un teklifi benim kendi alanımı ilgilendirdiği için ayrıca projeye ilgi duydum. Yollar araba vs. ilgimi çekiyor. Onların en üst kademeden tüm yöneticilerine kadar çok iyi bir şey yapmanın heyecanı ile bize yaklaşmaları beni etkiledi. Böyle bir ekiple uyumlu bir çalışmada olduğum için mutluyum. Hepimiz başarılı bir iş yapmanın heyecanıyla çalıştık” ifadelerini kullandı.

Birçok kez setlerde bulunduğunu belirten Oyuncu İbrahim Büyükak, “Usta oyuncu Şener Şen ile aynı sahnede olmaktan çok mutluyum. Bu projede olmaktan  gurur  duyuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir