GüncelTicari Araçlar

Anadolu Isuzu Fransa’da büyümeye devam ediyor

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Bu yılın ilk 7 ayı içerisinde gerçekleşen satışlarla payımızı yüzde 9 düzeyine taşıdığımız ve sektördeki ilk 3 oyuncu arasında yer aldığımız Fransa da bizim için en öncelikli pazarlardan biri konumunda” dedi.

ANADOLU ISUZU, 2015 yılından 2022 sonuna dek Fransa’ya 1.200 adetten fazla otobüs ve midibüs teslimatı gerçekleştirerek bu yılın 7 ayında pazar payını yüzde 9’a yükseltirken, bu alanda Fransa’daki en başarılı 3 oyuncudan biri olmayı başardı.

Anadolu Isuzu, yurtdışı pazarlardaki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl sadece Fransa’ya 200 adetten fazla otobüs ve midibüs teslimatını gerçekleştiren Anadolu Isuzu, araç tescillerine ilişkin kamuya açık kaynaklarda yer alan verilere göre 2023’ün ilk 7 aylık döneminde de pazar payını yüzde 9’a yükseltti. Söz konusu sonuçla birlikte Anadolu Isuzu bu alanda Fransa’daki en başarılı üç büyük oyuncudan biri olarak konumlanmayı başardı.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

45 ÜLKEDE 35 DİSTRİBÜTÖRLE BÜYÜYEN BAŞARI

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan konuyla ilgili olarak şu görüşleri dile getirdi:  “Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu olarak yurt dışında yeni pazarlara açılırken mevcut pazarlardaki varlığımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Ürettiğimiz araçlar tüm dünyada her geçen yıl daha fazla tercih ediliyor, yurtdışı satışlarımız ve teslimatlarımız artan ivmeyle sürüyor. Anadolu Isuzu olarak 20 yıla yakın süredir midibüs segmentinde ‘ihracat şampiyonu’ unvanını elimizde bulundurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gebze Çayırova’daki üretim tesislerimizde ürettiğimiz araçlar bugün 45 ülke yollarında ulaşım hizmetlerinde etkin olarak kullanılıyor. Bu pazarlara toplam 35 değerli distribütörümüz aracılığıyla ulaşıyoruz. Başarımızda doğru distribütörlerle çalışmamızın büyük rolü var. Distribütörlerimiz, sadece araç satışıyla değil, satış sonrası hizmetlerdeki yatırımları ve başarıları ile ihracat pazarlarında Isuzu markasına olan güvenin temelini oluşturuyor.

Anadolu Isuzu, 2015 yılından 2022 sonuna dek Fransa’ya 1.200 adetten fazla otobüs ve midibüs teslimatı gerçekleştirerek bu yılın 7 ayında pazar payını yüzde 9’a yükseltirken, bu alanda Fransa’daki en başarılı 3 oyuncudan biri olmayı başardı. ( Anadolu Isuzu – Anadolu Ajansı )

Bu yılın ilk 7 ayı içerisinde gerçekleşen satışlarla payımızı yüzde 9 düzeyine taşıdığımız ve sektördeki ilk üç oyuncu arasında yer aldığımız Fransa da bizim için en öncelikli pazarlardan biri konumunda. Söz konusu başarının elde edilmesinde 2015 yılından itibaren Fransa distribütörümüz olan Fast Concept Car sürdürdüğümüz örnek nitelikteki iş ortaklığımızın son derece önemli katkıları bulunuyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Fransa’da olduğu gibi diğer yurtdışı pazarlarda da yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir