GüncelKampanyalarTicari Araçlar

Anadolu Isuzu’da avantajlı Şubat

Anadolu Isuzu, tüm kamyon grubu ürünleri ile D-Max model pick-up’lar için Şubat ayı sonuna kadar devam edecek kampanya ile özel avantajlı kredi koşulları sunuyor.

TÜRKİYE’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, müşterilerine büyük avantaj sağlayan düşük faizli ve katkı payı destekli yeni yıl kampanyasına devam ediyor. Şubat ayı sonuna kadar sürecek olan cazip kampanyada; kamyon sahibi olmak isteyen müşterilere 1 milyon TL, 12 ay yüzde 1.29 faiz fırsatı ile sunulurken, pick-up segmentinin gözde markası D-Max’in 4×2 ve 4×4 modelleri için de 750 bin TL 12 ay yüzde 0.99 faiz avantajı bulunuyor.

İŞİNİ BÜYÜTMEK İSTEYENLERE ÖZEL

Anadolu Isuzu’nun özel kredi kampanyaları, araç yatırımlarını değerlendirmek ve işlerini büyütmek isteyenler için benzersiz fırsatlar sağlıyor.

Hem kamyon hem de pick-up alımlarında avantajlı koşullardan yararlanarak, Anadolu Isuzu kalitesini deneyimlemek isteyenler kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için Anadolu Isuzu bayileri ile iletişime geçebiliyorlar.

Markanın ticari araç modelleri, yüksek performans, ticari kullanımda kritik öneme sahip olan dayanıklılık, güç ve yüksek manevra kabiliyetleriyle öne çıkıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir