Anadolu Isuzu’dan dijital proje

Anadolu Isuzu’nun hızlı, kaliteli ve yenilikçi satış sonrası hizmet sunma hedefiyle hayata geçirdiği proje ile yetkili servis ve distribütörlere uzaktan öğrenme ve teknik destek veriliyor.

ANADOLU Isuzu, yetkili servisleri ve distribütörleri için özel uzaktan öğrenme ve teknik destek projesi geliştirdi. Anadolu Isuzu, uzaktan teknik destek ve online eğitim sistemini başarıyla uygulamaya geçirdi.

En yeni ve gelişmiş olanakları kullanan Anadolu Isuzu Teknoloji Merkezi, distribütör, servis ve müşterilere hızlı, kaliteli, teknolojik bilgi ve uygulama desteği sunulmasını sağlıyor.

UZMAN TEKNİK DESTEK EKİBİ SÜREKLİ GÖREVDE

Uzman bir teknik destek ekibinin sürekli görev yaptığı merkezde, uzaktan eğitimlerin düzenlendiği, teknik prosedürlerle ilgili video içeriklerinin hazırlandığı ve online eğitim uygulamalarının yapıldığı stüdyo yer alıyor. Online stüdyoda, gelişmiş kamera sistemleri, özel ses ve ışık düzeni ve büyük ekranların yer aldığı bir altyapı hazırlandı.

YURT DIŞINDAKİ DİSTRÜTÖRLER DE KATILIYOR

Yurt dışındaki distribütörler ve yetkili servisler için uzaktan eğitimlerin düzenlendiği stüdyoda, distribütör ve teknik servislere yönelik olarak düzenlenen canlı eğitim etkinlikleri sayesinde gerekli prosedürlerin anında ve etkileşimli biçimde uygulanması sağlanıyor. Katılımcılar, eğitimlere kamera ve ses sistemleri açık olarak doğrudan katılabiliyor, sorularını anlık olarak yöneltebiliyor ve yapılan teknik işlemleri çok yakından takip edebiliyor.

DETAYLI VE HIZLI ÇÖZÜM

Uzman teknik destek ekibi, teknoloji merkezinde kurulu olan teknolojik ekipmanlar ve yazılım programları sayesinde sahadaki teknisyenlerle görüntülü görüşüp ihtiyacı hızla tanımlıyor ve çözüme kavuşturuyor. Sistemin altyapısı, gerekli tüm doküman ve prosedürlere kolayca erişim ve paylaşım olanağı da sağlıyor. Böylece merkezdeki uzman ekipler, en doğru çözüm için nitelikli teknik servis desteğini sağlarken, araç başındaki teknisyene de bilgileri detaylı bir şekilde aktarıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir