Aprilia Tuareg 660 Türkiye’de

İtalyan motosiklet ve scooter üreticisi Piaggio Grubu’nun markalarından olan Aprilia’nın, yeni modeli Tuareg 660, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle Türkiye pazarında 259 bin 900 TL’den başlayan fiyatla satışa sunuldu.

TÜRKİYE’de Doğan Holding çatısı altında hizmet veren Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile satışı gerçekleşen İtalyan motosiklet devi Aprilia, yepyeni modelleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Aprilia, Türkiye pazarında satışını gerçekleştirdiği gözde modellerinin yanına 660 ailesinin yepyeni arazi modeli Tuareg’i de ekledi. Avrupa pazarında da büyük ilgi gören üç farklı renk seçeneği sunan Tuareg 660’ın, Türkiye’de 259.900 TL’lik başlangıç fiyatı ile satışına başlandı. Türkiye pazarına Tuareg 660 ve Tuareg 660 Evocative olarak iki farklı renk versiyonu ile giren 660 ailesinin adventure sınıfındaki üyesi, üstün sürüş özellikleri sunuyor.

OFF-ROAD LASTİKLER, TAM AYARLANABİLİR SÜSPANSİYON

Tuareg 660, tek silindirli Enduro motosikletler ile orta boy Adventure motosikletlerin özelliklerini harmanlayacak şekilde tasarlandı, geliştirildi ve üretildi.

Gelişmiş off-road Adventure motosiklet sürüş özellikleri sunan Tuareg 660 çıtayı yükseltirken, gelişmiş teknik altyapısı, cruise control, 80 HP’lik çift silindirli motorun performansı ve 187 kg kuru ağırlığı ile mükemmel asfalt sürüş özellikleri sunuyor. Bunun yanı sıra, performans ve güvenlik için kalibre edilen özel bir APRC elektronik kontrol sistemi ile donatılan Aprilia Tuareg 660, alt devirlerden itibaren hassas bir gaz kontrolü için çok haritalı elektronik gaz koluna sahip. Bu kusursuz model, yolda güvenli ve heyecan verici bir sürüş sunmasının yanı sıra safkan ve filtresiz bir off-road sürüşü için özel ayarlara sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir