arabam.com’dan yeni reklam filmi

arabam.com’un “Arabam Kaç Para?” hizmetinin yeni reklam kampanyası “Alan Memnun Satan Memnun Fiyatı” sloganıyla yayında.

TÜRKİYE’nin önde gelen 2.el otomobil ilan platformu arabam.com, “Arabam Kaç Para?” adlı hizmetini ilgi çekici ve eğlenceli bir reklam filmi ile tanıttı. Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan yeni reklam filminde marka, araç alım-satım işlemlerini en doğru fiyat ile gerçekleştirmek isteyen tüketicilere “alan memnun satan memnun fiyatı!” sloganıyla sesleniyor.

2.el araç almayı ve satmayı çok daha güvenilir, kolay ve konforlu kılmak üzere tüm sistemini mükemmelleştirme misyonuyla çalışan arabam.com’un hayata geçirdiği yeni algoritma sayesinde kişiler, almak veya satmak istedikleri aracın otomobil piyasasına göre en doğru ve uygun fiyatını öğrenebiliyor. Bu sayede fiyatların güvenilirliğinin ve karşılıklı memnuniyetin artacağını öngören arabam.com, son reklam filminde bu hizmetten faydalanan iki kişinin fiyat konusundaki görüşmesine yer veriyor. Hareketli müziği ve sloganıyla dikkat çeken reklam filminde, “Arabam Kaç Para?” uygulaması aracılığıyla alış-satış işlemlerinin kolaylıkla halledilebildiği ve tüketicilerin bu hizmetten faydalanırken yaşadıkları mutlu süreç izleyiciye aktarılıyor.

Medya satın alma çalışmaları planlanan reklam filmi, ilgi çekici müziği ve sloganı ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

REKLAM KÜNYESI

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Reklamveren: arabam.com

Reklamveren Yetkilileri: Naim Çetintürk, Bedriye Uğur Özmen, Sevcan Taşbaş

Ajansı Başkanı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik

Ajansı Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan

Yaratıcı Yönetmen: Melih Ediş

Yaratıcı Ekip: Emre Lafçı, Erman Anıt, Abdurrahman Gürses, Çisem Köken

Müşteri Direktörü: Buse Sokullu

Müşteri İlişkileri: İrem Pusal, Onur Duman

Stratejik Planlama Direktörü: Can Çalışkan

Stratejik Planlama: Elif Öven

Ajans Prodüktörleri: Gülengül Soytürk, Can Taşkın

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Tahir Onur Erdem

Müzik: Persenk Müzik

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.