Beşiktaş JK, Europcar ile zirveye oynayacak

Avrupa’nın en büyük araç kiralama şirketi Europcar, Türk sporuna bu yıl yine destek vererek, Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı’na sponsor oldu.

FDN Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Europcar Türkiye, otomotiv kiralama sektöründeki pazar payını artırma faaliyetlerinin yanı sıra, pandemi döneminde de sosyal sorumluluk ve sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı ile Europcar arasında imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş Basketbol A Takımı 2020 – 2021 sezonunda, ING Basketbol Süper Ligi’nde ve Avrupa’da oynayacağı tüm müsabakalarda, Europcar logolu şortlarla mücadele edecek.

Europcar Türkiye Genel Müdürü Fırat Fidan, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Pandemi döneminde, Türkiye’de spora katkı sağlıyor olmak bizler için oldukça değerli. Kurum hedeflerimizden biri de, ülkemize ve insanlarımıza yalnızca ticari anlamda değil, bu tür işbirlikleri ile de yararlı olabilmek. Sporun enerjisine, dinamizmine bu dönemde çok ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı. Fidan, Beşiktaş Spor Kulübü ile sektörünün lider markalarından Europcar’ın işbirliğine sahne olacak 2020-2021 sezonunda, çok güzel zaferler yaşayacaklarına olan inancını da vurguladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir