Citroen C3 ELLE Türkiye’de

Citroen ve ELLE markaları arasındaki iş birliği, C3’teki sınırlı özel seri, Citroen C3 ELLE ile sürüyor. Yeni, şık, ilham verici ve modern görünümlü Citroen C3 ELLE, 1.2 PureTech 110 HP EAT6 motoruyla ve 665 bin TL’lik fiyatıyla Türkiye pazarında özel bir konuma yerleşiyor.

CITROEN ve ELLE markaları arasındaki iş birliği, C3’teki sınırlı özel seri, Citroen C3 ELLE ile sürüyor. B Segmenti seçeneklerinin başında gelen Citroen C3’ün bu versiyonu, ELLE Dergisi’nin 21 Kasım 1945 tarihinde yayınlanan ilk sayısına atıfta bulunuyor.

Siyah şerit üzerine sade beyaz harflerle “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” imzasını atarak dikkati çekiyor. İki ikonik Fransız marka arasındaki ortaklık, “moda”, “zarafet”, “rahatlık” ve “sosyal” konular üzerinden kadınlara hitap etmeye yönelik ortak bir tutkudan doğdu.

Sürdürülebilir iş birliği kapsamında üretilen sınırlı adetteki Citroen C3 ELLE’in Türkiye satış fiyatı ise 665 bin TL.

Grafik imza ile taze ve yeni renk paketi Citroen C3 ELLE, ELLE logosunun renklerine gönderme yaparak beyaz veya siyah olmak üzere iki tavan rengi seçeneğiyle standart olarak çift renk sunuluyor.

Siyah ve beyaz; kum, kutup beyazı, çelik gri, platin gri veya parlak siyah olmak üzere gövde renkleriyle kombine edilebiliyor. Yeni mat gümüş mavi renk paketi ile C3’ün çekiciliği vurgulanıyor.

Metalik vurgulara sahip derin bir buzul mavisi, tüm gövde renkleriyle uyum sağlıyor. Airbump ekleri, ızgaradaki far ekleri ve tavan etiketinin çevresini kaplayan renkli vurgular, Citroen C3 ELLE’in yeni renkleriyle uyum sağlıyor.

Citroen C3 ELLE çağa ayak uydurarak daha önce bilinmeyen bir grafik ve kentsel görsellik ortaya koyuyor.

Ortak bir tema olarak, aracın hem dışında hem de içinde, siyah bir şerit üzerinde beyaz harflerle, ELLE marka imzası “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” ifadesi, farklı noktalarda kullanılıyor. Moda dünyasının “ölümsüz kombinasyonu” olan siyah beyaz ELLE şeridi, dönemi tam olarak yansıtmak için güçlü bir yazı tipiyle kullanılıyor.

CANLI RENKLER, KONFORU ARTIRAN DONANIM

Kişiselleştirme iç mekanda devam ederken, yeni mat gümüş mavi renk paketi ile uyumlu bir ambiyans elde ediliyor. İki renkli Advanced Comfort koltuklarda ana döşeme olarak açık Prusya grisi kumaş kullanılırken, sırtlıkların üst kısımlarında koyu mavi-gri tonlarında rüzgar grisi Alcantara kullanılıyor.

Yeniden yorumlanan şerit desene sahip marka logosu baskılı dekoratif şerit, mavimsi saten vurgularla sırtlığın üst kısmını koltuğun geri kalanından ayırıyor. Değişen malzemeler ön konsoldaki kalite algısını arttırıyor.

İlk kez özel versiyonda, genelde premium versiyonlarda kullanılan Alcantara, C3 ELLE versiyonunun ön konsolunda kullanım buluyor. Mat rüzgar grisi, renk paketinin buzlu efektli metalik mavi çerçeveyle kontrast oluşturuyor.

Ayrıca Alcantara’nın yüzeyini yine mavi tonlarda çift dikey dikiş tamamlıyor. Beyaz ana renk ve siyah şeritle çevrelenen ELLE logosu, zemin paspaslarının arka planında net olarak görünüyor. Anahtarlık ve araç içi çanta da Citroen ve ELLE ortaklığının iki logosu sergileniyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.