Citroën ë-Jumpy’ye bir ödül daha

“2021 Yılın Ticari Aracı” ödülü ve l’Argus’un prestijli “2021 Yılının Uluslararası Ticari Aracı” unvanı kazanan Citroën ë-Jumpy başarılarına Kilomètres Entreprise “2021 KOMPAKT LCV” Millésime Trophy ödülü ile bir yenisini ekledi.

CITROËN ë-Jumpy, profesyonel gazeteciler tarafından verilen Kilometres Entreprise 2021 Kompakt LCV Millasime Trophy ödülüne layık görülerek, başarılarına yenisini ekledi.

İlk olarak “2021 Yılın Ticari Aracı” ödülünü alarak gösterdiği başarısını l’Argus’un prestijli “2021 Yılının Uluslararası Ticari Aracı” unvanıyla devam ettiren Citroën ë-Jumpy, şimdi de Kilometres Entreprise tarafından verilen 2021 Kompakt LCV Millasime Trophy ödülünü aldı.

Verilen bilgiye göre bu ödül, Ocak 2021’den Haziran 2021’e kadar yüzde 43,6 pazar payıyla Fransa’nın en çok satan elektrikli hafif ticari aracı olan ë-Jumpy’nin satış başarısını pekiştiriyor.

Herkesin ihtiyacına uygun, modern, teknolojik ve uygun maliyetli mobilite çözümleri sunan Citroën ë-Jumpy, profesyonellerin ve esnafın da yeni ulaşım zorluklarına ideal çözüm ortağı olarak öne çıkıyor.

Çok yönlü kullanım özellikleri, kısıtlamaların yaşandığı alanlara özgürce erişim, filoların CO2 emisyonu azaltma taahhütlerine uyma ve son kilometre teslimatları gibi yeni iş faaliyetlerine uyum sağlama konularında çözüm sunuyor.

Citroën ë-Jumpy ile ürün çeşitliliği ile her bir kullanıcının ihtiyacına uyarlanmış bir çözüm ve kullanıcılara elektrikli ulaşımın tüm avantajlarını sunmayı hedefliyor.

E-JUMPY 6 RAKİBİNİ GERİDE BIRAKARAK BİRİNCİ SEÇİLDİ

Açıklamada yer alan bilgiye göre, yeni ödül, aynı zamanda modelin, segmentin beklentilerini karşılama seviyesini ve profesyonellerin yeni taleplerini karşılamak için Citroen tarafından sunulan hizmetlerin kalitesini gösteriyor.

Özellikle hafif ticari araç alanında uzman profesyonel gazetecilerden oluşan bir jüri tarafından ödüllendirilen e-Jumpy, 2021 Yılın Kompakt Hafif Ticari Aracı kategorisinde altı rakibini geride bırakarak birinci seçildi.

Citroën ë-Jumpy’nin kazandığı bu başarı aynı zamanda, araç seçimi, satın alma yöntemi, filo yönetimi ve kullanım maliyetlerini optimize etmek üzere özel çözümlerle profesyonel müşterilerin ulaşım projelerini destekleyen Citroen yetkili satıcı ve servislerin uzmanlığını da takdir ediyor.

PROFESYONELLERİN YOL ARKADAŞI OLMAYA HAZIR

Citroën ë-Jumpy, profesyonellerin kullanım amacı ve bütçesine uygun olarak; 50 kWsa batarya ile 230 km (WLTP) ve 75 kWsa batarya ile 330 km (WLTP) olmak üzere iki farklı menzil tipi sunuyor. ë-Jumpy’deki 100 kW’lık motor, vites değiştirme gereksinimi olmadan, tamamen gürültü ve titreşimden arındırılmış ve ilk hareket anından itibaren sağlanan yüksek tork ile 130 km/s maksimum hıza rahatlıkla ulaşabiliyor.

HIZLI ŞARJ İLE ZAMANDAN TASARRUF EDİN

ë-Jumpy; evde (standart 8A priz mod 2 kablo veya Green’Up 16A geliştirilmiş priz), özel veya halka açık şarj istasyonunda (Wallbox ile mod 3 32A kablo) veya süper hızlı şarj istasyonunda sadece 30 dakikada bataryayı %80 seviyesinde olmak üzere farklı şekillerde şarj edilebiliyor. Elektrik enerjisi aynı zamanda sürücülere kullanım maliyetlerini kontrol altında tutma olanağı da sağlıyor. ë-Jumpy; farklı gövde tipleri, tüm otoparklara erişim için tasarlanan 1,90 m yükseklik, 6,6 m3’e kadar kullanım hacmi, 1.275 kg taşıma kapasitesi ve özellikle aracın ön bölümünü mobil bir ofise dönüştüren Moduwork tarafından sağlanan çok yönlülük dahil içten yanmalı versiyonlarla aynı kullanım özelliklerini ve pratikliği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir