Citroen’den 0 faizli ticari araç fırsatı

Citroen, mayıs ayına özel PSA Finans avantajıyla sunduğu kampanyalarla, bireysel ve KOBİ müşterilerine kolaylıklar sağlıyor.

CITROEN, Mayıs ayında ticari araç modellerine özel kampanyaları aracılığıyla uygun alım seçenekleri sunmasıyla dikkatleri topluyor. PSA Finans avantajıyla sunulan kredi kampanyası kapsamında; modüler tasarımıyla sınıfının en iddialı aracı olan Citroen Berlingo model ailesi, 55 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor. Ticaretin erbapları, Citroen Berlingo’nun kombi versiyonlarında nakit alımlarda da 6 bin TL’ye kadar indirim fırsatları elde ediyor.  Citroen’in yüklemeleri kolaylaştıran tasarımıyla Jumper, teknolojisiyle dikkat çeken Jumpy ve ergonomik mimarisiyle üstünlük sağlayan Jumpy Panelvan modellerinde ise 75 bin TL için 15 ay vadeli 0 faizli kredi imkanıyla avantaj sağlanıyor. Ayrıca Citroen Jumpy ve Jumpy Panelvan, KOBİ’lere özel avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

BERLINGO’DA 55 BİN TL İÇİN 12 AY VADE ‘0’ FAİZ

Ticari araçlar alanında tasarım, teknoloji ve verimli dizel motorları sayesinde ekonomiyi ideal gövde boyutlarıyla buluşturan Citroen, Mayıs ayına özel PSA Finans avantajıyla sunduğu kampanyalarla, bireysel ve KOBİ müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Bu kapsamda kombivan sınıfının öncüsü Citroen Berlingo, 55 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi avantajıyla tüketicilere sunuluyor. Ayrıca modüler tasarıma sahip Berlingo’nun kombi versiyonlarında, nakit alımlarda 6 bin TL’ye kadar indirim fırsatı kullanıcılarla buluşuyor. Citroen, Berlingo’da sunduğu 163 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla Mayıs ayı boyunca yeni bir ticari araç satın alacaklara büyük avantajlar sağlıyor.

JUMPER’LAR DA KAMPANYADA

Citroen; konfor, teknoloji ve mimarisiyle binek araçları aratmayan Jumpy ve Jumpy panelvan modelleri ile üstün kapasiteli ticari aracı Jumper’ı ise 75 bin TL için 15 ay vadeli 0 faizli kredi imkanıyla sunuyor. Mayıs ayında da profesyonellerin yanında olmaya devam eden Citroen, Jumpy ve Jumper modellerini 48 bin TL’ye 12 ay boyunca 0 faizli kredi fırsatı ve avantajlı fiyatlarla KOBİ’ler ile buluşturuyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.