Yeni Opel Corsa’yı anlatan ‘Türkiye’ye özel’ reklam

Üç nesli  ile AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran Opel Corsa, Türkiye’de çekilen reklam filminde “Opel Corsa’yı Anlatabilir misiniz?” sorusunu eğlenceli şekilde cevaplıyor.

ALMAN DNA’sının yanı sıra, çağın gerekliliklerini ve teknolojisini de çok iyi bir kombinasyonla tüketici ile buluşturan Opel Corsa, üç nesli ile AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran bir otomobil. Opel Corsa, şimdi de Opel Türkiye tarafından Türkiye’de  çekilen reklam filmi ile ödüllerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Satışa sunulduğu günden bugüne başarılara koşan ve köklü mirası ile  7’den 70’e herkesin otomobili olmayı başaran Opel Corsa eğlenceli bir içerikle tüketicilerine ulaşıyor. Türkiye’de çekilen reklam filmi, Corsa’nın anlatılması mümkün olmayan heyecan verici sürüş keyfinin yanı sıra, konfor ve teknolojik özelliklerine odaklanıyor.

REKLAM, İZLEYİCİYİ KEYİFLİ BİR YOLCULUĞA ÇIKARIYOR

Opel Türkiye’nin Corsa için hazırladığı bu reklam filminde Opel Corsa’nın anlatılamayan sürüş keyfi ve üstün özellikleri, çocuklarının Corsa’sını kaçıran bir anne babanın dolu dolu yaşanan, keyifli bir günüyle gözler önüne seriliyor. Opel Corsa’nın herkesin otomobili olduğunun altını çizen bu reklam filmi, McCann İstanbul tarafından Türkiye’de çekilmiş olmasıyla da ayrı bir önem kazanıyor. B-HB segmentindeki rakipleriyle kıyaslandığında çok daha fazlasını sunan Opel Corsa,  bu film aracılığıyla “Opel Corsa’yı Anlatabilir Misiniz?” sorusunu eğlenceli bir şekilde cevaplıyor ve izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkartarak bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

HER PROFİLE HİTAP EDİYOR

Opel Corsa, Alman DNA’sının yanı sıra, çağın gerekliliklerini ve teknolojisini de çok iyi bir kombinasyonla tüketici ile buluşturan bir otomobil. Yeni Corsa, segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi teknoloji harikası en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırdığından her profile hitap ediyor.

Üç nesli  ile “Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alması En Mantıklı Otomobili” AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran Opel Corsa bu reklam filmi ile ödüllerine yenilerini katacağa benziyor.

“Opel Corsa’yı Anlatabilir Misiniz?” adlı reklam filmine https://www.youtube.com/watch?v=vT-RSrywd0k&feature=youtu.be üzerinden erişilebiliyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.