DFSK-Huawei işbirliğinde ilk meyve

Çin’in en büyük otomobil üreticilerinden DFSK Motors ile Huawei, akıllı mobil seyahat çözümleri geliştirmek amacıyla işbirliğine gitti. Bu işbirliğinin ilk ürünü olan Seres SF5 mayıs ayından itibaren her iki markanın satış kanallarında yerini alacak.
 1. Şanghay Uluslararası Otomobil Sergisi, Çin’in dünyaya kazandırdığı dev markaların teknolojik iş birliğine sahne oldu. Çin’in en büyük 3’üncü otomobil üreticisi DFSK Motors’un geliştirdiği Seres ile Çinli teknoloji devi Huawei yüksek performanslı akıllı mobil seyahat çözümleri geliştirmek amacıyla kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. İş birliği kapsamında, her iki marka birbirlerini besleyerek kullanıcılara yüksek performanslı akıllı mobil seyahat çözümleri sunmak için geliştirdikleri teknoloji, ürün ve kanalları ortak bir havuzda buluşturacaklar. Bu havuzdan beslenerek geliştirdikleri Seres SF5 Huawei Smart Selection ise işbirliğinin ilk ürününü oluşturuyor.

YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTRİKLİ COUPE SUV

İşbirliğinin duyurusunun yapıldığı basın toplantısında Seres SF5 Huawei Smart Selection’ın resmi lansmanı yapıldı. Seres SF5 Huawei Smart Selection, “Yüksek performanslı elektrikli coupe SUV” olarak dünya pazarındaki yerini aldı. Endüstri lideri menzil uzatıcı teknolojisi ve Huawei’nin gelişmiş akıllı ara bağlantılı sisteme sahip yeni otomobil, kullanıcıların sürüş deneyimlerini mükemmelleştiriyor. İki markanın katkılarıyla yaratılan ilk ürün olan Seres SF5 Huawei Smart Selection, her iki markanınsatış kanallarında, mayıstan itibaren kullanıcılarla buluşturulacak.

DÜNYADA BİR İLKE İMZA ATTILAR

Geleneksel otomobil pazarı modelini tamamen tersine çeviren bu işbirliği sayesinde dünyada ilk defa teknoloji markası ve akıllı otomobil markasıuzmanlıklarını birleştirdi. Yeni otomobile, Seres Deneyim Merkezi, resmi Seres APP, Huawei Deneyim Mağazası ve HuaweiMall’dan ulaşılabiliyor.

Otomotiv sektöründe yeni enerji teknolojilerine imza atan Seres ile teknolojide inovasyon lideri Huawei,  işbirliği ile sahip oldukları inovatif genlerini ortak paydada buluşturdu. “Önce Müşteri, Önce Kalite”anlayışı ile temelleri atılan işbirliği, her iki markanın yeni inovatif çalışmalarına da yön gösterecek.

SERES SF5’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

 • Ortak Hump Akıllı Uzatılmış Menzilli Sistemi
 • “Seres SEP200 motor + HuaweiDriveONE üçü bir arada elektrikli sürüş sistemi
 • Çift motorlu akıllı dört sürüşlü kombinasyonunu kullanır.
 • Farklı sürüş koşullarına göre en iyi enerji iletimi
 • Enerji tüketimi, güç, NVH dengesi
 • NEDC kapsamlı seyir mesafesi
 • 4.68 saniyede 0-100 km/sa ve 1.99 saniyede 0-50 km/sa olan yüksek performans
 • Tüm teknolojik fonksiyonları destekleyen HUAWEI HiCar çözümü
 • Araç içi ve dışındaki uygulamalar arası sorunsuz bağlantı
 • İnteraktif ses kontrolü
 • Huawei Sound üç boyutlu çevresel ses sistemi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir