GüncelKampanyalarTicari Araçlar

DFSK ve BRC’den ‘LPG’ işbirliği

DFSK, ‘Garanti Bozmayan’ LPG dönüşümü için BRC markasıyla işbirliği yaptı. DFSK LPG dönüşümleri, BRC yetkili servislerinde gerçekleştirilecek ve DFSK müşterilerine yüzde 12.5’e varan fiyat avantajıyla sunulacak.

DFSK, BRC markalarıyla LPG dönüşümü kapsamında işbirliğine gitti. DFSK, geniş ürün yelpazesiyle Türk kullanıcılarının beklentilerini aşmaya devam ediyor.

DFSK, şimdi ise binek ve hafif ticari araçlarına yönelik BRC markasıyla LPG dönüşümü işbirliğine imza attı.

DFSK, farklı kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak şekilde “araç üretici garantisini bozmayan LPG dönüşümü” sunmaya başladı. Bu dönüşümle birlikte DFSK binek modellerinde sunulan 7 yıl/150 bin kilometre ve ticari modellerinde sunulan 4 yıl/100 bin kilometre garantisi aynı şekilde devam edecek.

Benzinli ticari ve binek modellerinde gerçekleştirilebilecek LPG dönüşümü, tamamen DFSK modellerine göre hazırlandı. LPG dönüşümünde ise BRC’nin en üst versiyon LPG kiti olan BRC Platinum kitleri kullanılıyor.

BRC markalı LPG montajı “0” kilometre veya 1 yıl/20 bin kilometre altındaki araçlar için geçerli olmakla birlikte DFSK, üretici garantisi devam etmekte olan araçlar için de kompresyon testi yapılıp, anlaşmalı firmadan onay alınmasıyla bu araçları da iş birliği kapsamına dahil ediyor.

DFSK müşterileri, LPG dönüşümü için SUV modeller Fengon 5 ve Fengon 500’ü tercih edebilecek. Aynı zamanda markanın ticari araçları C31 ve C32’de de LPG dönüşümü yapılabilecek.

DFSK LPG dönüşümleri, BRC yetkili servislerinde gerçekleştirilecek ve DFSK müşterilerine yüzde 12,5’e varan fiyat avantajıyla sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir