Dizel otomatik Egea 470 bin TL

Son 6 yıldır “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” olan Fiat Egea’nın merakla beklenen dizel-otomatik şanzımanlı versiyonunun fiyatı 470 bin TL’den başlıyor.

FIAT markasının kompakt sınıftaki oyuncusu Egea ailesi, dizel-otomatik versiyonuna kavuştu ve fiyatları belli oldu. Tofaş’ta üretilen, Fiat markasının kompakt sınıftaki global oyuncusu ve son 6 yıldır “Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili” Fiat Egea’nın dizel otomatik versiyonunun kampanyalı fiyatı 469 bin 900’ TL’den başlıyor.

Otomatik şanzımanlı Egea ailesi şimdilik sadece dizel motorla satılacak, benzinli-otomatik versiyonun piyasaya sunulma tarihi henüz belli olmadı.

EGEA SEDAN OTOMATİK 470 BİN LİRA

Fiat Egea Sedan otomatik versiyonunun fiyatı kampanyalı olarak 469 bin 900 liradan başlayacak. 1.6 litrelik Multijet II versiyonla satışa sunulacak olan otomobil 130 beygir güç sunacak. Bir önceki versiyonlardan tanıdık araca DCT şanzıman eşlik edecek. Dizel otomatik seçenek Easy, Urban ve Lounge donanımla satışa sunuldu.

Egea Sedan, Egea Hatchback, Egea Cross ve Egea Cross Wagon seçeneklerinde sunulacak olan dizel otomatik vites seçeneği sadece Egea Station Wagon versiyonunda Urban versiyonunda olacak.

HİBRİT EGEA’LAR NİSAN’DA BAYİLERDE

Yeni nesil hibrit motor seçeneğine sahip, otomatik vitesli Fiat Egea’lar da Nisan ayından itibaren bayilerdeki yerini alarak satışa sunulacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.