Eurorepar’da cazip bakım fırsatı

Eurorepar Car Service’lerde Haziran ayına özel yaz bakım kampanyasında, 549 TL’den başlayan fiyatlar ve ücretsiz Check-Up ile Muayene Öncesi Kontrol fırsatı sunuluyor.

ALANINDA uzman ekibiyle her marka ve yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Eurorepar Car Service, sürücülerin tatil dönemi öncesinde güvenli bir şekilde seyahate çıkması için 549 TL’den başlayan fiyatlarla Haziran ayına özel bakım kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında, ay boyunca tüm marka ve modellerde geçerli yüzde 15’e varan parça ve işçilik indirimi sürücüleri bekleyen fırsatlar arasında yer alıyor. Eurorepar Car Service’i tercih edenler  check-up ve muayene öncesi kontrol hizmetlerini ise ücretsiz olarak alabiliyor.

PARÇA VE İŞÇİLİKTE YÜZDE 15’E VARAN İNDİRİM

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte araç sahipleri araçlarıyla uzun yolculuk planları yapmaya başladı. Stellantis çatısı altında yer alan Groupe PSA’nın dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service ise, sürücülerin tatil dönemi öncesinde güvenli bir şekilde seyahate çıkması için avantajlı yaz bakım kampanyasını duyurdu. Haziran ayı boyunca sürecek kampanya kapsamında, tüm marka ve modellerde yüzde 15’e varan parça ve işçilik indirimi geçerli oluyor. Bununla birlikte, check-up ve muayene öncesi kontrol hizmetleri de ücretsiz olarak otomobil severleri bekliyor.

549 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA BAKIM FIRSATI

Eurorepar Car Service’in sağladığı avantajlı Haziran kampanyasında fiyatlar 549 TL’den başlıyor.  Alanında uzman ekibiyle her marka ve yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Eurorepar Car Service; yağ değişimi, bakım, revizyon, lastik, fren, klima, akü, aydınlatma, egzoz, motor, süspansiyon, teknik kontroller, mekanik arıza teşhisi ve hizmet paketi fiyatları da dahil olmak üzere geniş bir alanda hizmet veriyor. Sürücülerin güvenli bir şekilde yola çıkabilmesi için periyodik bakımların güvenilir yerlerde yapılmasına dikkat çeken Eurorepar Car Service ayrıca, 2 yıl parça ve işçilik garantisi de sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir