GüncelKampanyalar

Fiat’tan Egea yenileme kampanyası

Mayıs ayı boyunca geçerli olacak takas kampanyasında, müşteriler mevcut aracını değerinde satarken yepyeni bir Egea modelini 250 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz oranlı, avantajlı finansman koşuluyla satın alabiliyor.

FIAT‘ın Egea modeline, mayıs ayı boyunca geçerli olacak takas kampanyası ve sunulan avantajlı finansman koşullarıyla sahip olunuyor.

Fiat, yeni otomobil alacak müşterilerine kolaylık sağlayacak kampanyalarına devam ediyor.

“Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” Egea sahibi olmak isteyenlere, bu ay kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor. Kampanya kapsamında aracını takasa getiren müşteriler, mevcut aracını değerinde satarak 250 bin TL’ye 12 ay sıfır faizli kredi imkanıyla, sıfır kilometre Egea’ya sahip olabilecek.

FIAT’TAN EGEA YENİLEME KAMPANYASI

Ay sonuna dek geçerli olacak kampanyada, Egea Sedan 969 bin 900 TL’den, Egea Cross 1 milyon 52 bin 900 TL’den ve Cross Wagon gövde seçeneği ise 1 milyon 311 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Tercihini takas kampanyasından yana yapmayanlar ise 250 bin TL 12 ay yüzde 2,99 faiz oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirebiliyor.

FIAT ONLINE’DAN SİPARİŞE UZATILMIŞ GARANTİ HEDİYESİ

“Fiat Online” üzerinden gerçekleşen Egea siparişlerinde, ek olarak uzatılmış garanti hediye ediliyor ve garanti süresi, 1 yıl ilave ile 6 yıla yükseliyor. Bu sayede Fiat Online’dan Egea modelini istedikleri donanım, motor, opsiyonlar ve renklerle seçen kullanıcılar, çevrim içi araç sipariş etme rahatlığının yanı sıra uzatılmış garantinin keyfini de yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir