Honda’da Haziran’a özel kredi fırsatı

Kampanyada Haziran ayı boyunca Honda Civic Sedan Elegance donanım paketlerinde 90 bin TL’ye kadar kredilerde yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranı ile 12 ay taksit, CR-V modellerinde de 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0.70 faiz oranı ile 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

HONDA, teknolojisi ve sportif sürüş deneyimi ile segmentinde fark yaratan Civic Sedan modellerine yönelik Haziran ayına özel kredi kampanyası başlattı. Civic Sedan Elegance donanım paketlerinde 90 bin TL’ye kadar kredilerde yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı sağlanıyor.  Haziran ayı boyunca Honda CR-V modellerinde de 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,70 faiz oranı ile 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

CIVIC SEDAN’A ÖZEL FIRSATLAR

Honda, teknolojisi ve sportif sürüş deneyimi ile Türkiye’nin en beğenilen sedan otomobillerinden biri olan Civic modellerine yönelik Haziran ayına özel kredi kampanyasını başlattı. Standart versiyonlarında sunduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan Haziran ayında Elegance donanım paketine özel kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Honda Civic Sedan Elegance benzinli motor seçeneği için 35 bin TL’ye kadar kredi kullanımında ve LPG’li motor seçeneğinde ise 90 bin TL’ye kadar kredilerde yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı sağlanıyor.

CR-V ŞIK TASARIMIYLA FARK YARATIYOR

Honda’nın tasarımı ve donanımları ile SUV segmentine öncülük eden, güçlü ve verimli motora sahip, üstün konfor seviyesi ve şık tasarımıyla fark yaratan CR-V modeline sahip olmak isteyenler için de Haziran ayına özel kredi kampanyası kapsamında; 100 bin TL kredi kullanımına 12 ay vadeli yüzde 0,70 faiz oranı sunuluyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.