GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarTicari Araçlar

IVECO BUS, sıfır emisyonlu çözümleriyle Busworld’de

IVECO BUS, sürdürülebilir kolektif hareketin küresel ölçekte yaygınlaştırılması için gerekli olan enerji kaynakları, özel hizmetler ve teknolojik yeniliklerden oluşan bir seçim sunan kapsamlı sürdürülebilir mobilite çözümleri portföyünü sergiliyor.

6-12 Ekim 2023 tarihleri arasında Brüksel’de gerçekleşen Busworld uluslararası ticaret fuarında IVECO BUS, Avrupa’da sürdürülebilir toplu taşımacılıkta değişim yolunda liderliğe yürüyor. IVECO BUS, alternatif enerjilerdeki uzmanlığını, enerji geçişini desteklemek ve hızlandırmak için teknolojik yenilikteki kabiliyetlerini sergiliyor. Biyometan, batarya elektrik ve yakıt hücresi teknolojilerine dayanan uzun mesafe ve multi enerjili yaklaşımını, tüm yolcu taşımacılığı görevlerini (şehir içi, şehirlerarası, orta ve uzun mesafe) kapsayacak şekilde anahtar teslimi entegre mobilite çözümleri sunmasını sağlamaktadır.

Otobüs İş Birimi Başkanı Domenico Nucera, “Busworld’de, sıfır emisyon pazarına liderlik etme tutkumuzu açıkça belirtiyoruz. Eksiksiz alternatif sürüş çözümleri teklifimiz ve tüm misyonları kapsayan elektromobilite ekosistemi ile birlikte gelen piyasadaki tek tam elektromobilite ürün yelpazemizden başlayarak yaptıklarımızı sergiliyoruz. Enerji dönüşümüne öncülük eden uzun menzilli, çoklu enerji stratejimizle her görev için anahtar teslim çözümler sunma yeteneğimizi ortaya koyuyoruz” dedi.

Ziyaretçiler, 1500 m2‘lik bir alanı kapsayan IVECO BUS karbonsuz standında (Nr 402B- Salon 4), ulaşım operatörlerini elektrikli mobilite uygulamalarında desteklemek için geliştirilen 6 yeni nesil aracı keşfedebilirler:

FUARDA LANSE EDİLEN ARAÇLAR VE ÇÖZÜMLER

Yeni E-WAY H2 12 m: Hyundai Motor Şirketi ile ortaklaşa geliştirilen yeni yakıt hücreli elektrikli otobüsün dünya prömiyeri

Yeni nesil 12m E-WAY: En zorlu görevlerin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş performansa sahip bataryalı-elektrikli şehir içi otobüsü.

STREETWAY ELEC: 12 metre uzunluğundaki elektrikli şehir içi otobüs, Avrupa ve Avrupa dışı pazarların özel standartlarını karşılamak için ürün yelpazesini tamamlıyor.

CROSSWAY LE ELEC 13 m: Banliyö bölgelerinde sürdürülebilir mobilite projelerini desteklemek için % 100 elektrikli alçak girişli araç

e-DAILY minibüsü: ulaşımın karbondan arındırılmasına katkıda bulunan tamamlayıcı bir %100 elektrikli mobilite çözümü

e-DAILY şasi: üstyapı imalatçıları için birinci sınıf bir elektromobilite üssü

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir