Jeep’e ‘Yılın 4×4 Ödülleri’nde 2 ödül

2021 yılına hızlı bir başlangıç yapan Jeep, “Yılın 4×4 Ödülleri”nde Wrangler modeli ile özel Off-Road ödülü alırken, Renegade 4xe modeli ile de “En İyi Küçük SUV” seçildi.

İNGİLTERE‘de yayınlanan 4X4 Magazine dergisinin “Yılın 4×4 Ödülleri”nde Jeep Wrangler özel “Off-Road Ödülü” alırken, Renegade 4xe ise “En İyi Küçük SUV” seçildi.

SUV araçlarının önemli markası Jeep, 2021 yılına hızlı başladı. 4×4 Magazine tarafından düzenlenen “Yılın 4×4 Ödülleri”nde markanın iki önemli modeli Wrangler ve Renegade, ödüllendirildi.

Uzman jüri üyeleri, Wrangler’ın hem safkan arazi aracı özelliklerini hem de Afrika’nın doğal ortamında ve Londra’nın M25 çevre yolunda sergilemiş olduğu sürüş özelliklerini övdü.

Jüri değerlendirmelerinde ayrıca, yeni 4xe -şarj edilebilir hibrit- versiyonuyla bu sınıftaki zorlu rakiplerinden ayrışan Jeep Renegade, “En İyi Küçük SUV” olarak ödüllendirildi.

Derginin uzman jürisi, her yıl farklı üreticilere ait çok sayıda dört tekerlekten çekişli aracı test ediyor. Asfalt dışında zorlu off-road sürüş şartlarında gerçekleşen test süreçlerinin ardından araçlar, “Küçük SUV”, “Orta ve Büyük SUV” ile “Performanslı SUV” ve “En İyi Off-Road Aracı” gibi kategorilerde değerlendiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir