GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarKampanyalar

Leapmotor T03’e özel kampanya

Ocak ayına özel sunduğu kampanya ile Leapmotor T03, sıfır araç alımlarında 899 bin TL peşin alım fiyat fırsatı ile elektrikli araç arayışındaki müşterilerin dikkatlerini üzerinde topluyor.

ULU MOTOR, yüzde 100 elektrikli Leapmotor T03 almak isteyenler için ocak ayı boyunca geçerli, avantajlı peşin alım kampanyası sunuyor. Leapmotor T03, avantajlı fiyatlarla elektrikli araç arayışındaki müşterilerin dikkatini çekiyor.

Leapmotor T03’ü kredili almak isteyen bireysel ve tüzel müşterilere özel seçenekler de hazırlandı.

Tam dolu bir batarya ile şehir içi kullanımda 417 kilometreye varan menzil sunan Leapmotor T03, kompakt görünümü, kullanışlı teknolojik özellikleri, akıllı bağlantıları ve sürüş destek sistemiyle elektrikli araç modelleri arasında öne çıkıyor.

Yüzde 100 elektrikli T03, pratik olmasının yanı sıra şık iç ve dış tasarımıyla da kullanıcı beklentilerini karşılıyor. Multimedya sistemi, yokuş kalkış desteği, geri görüş kamerası, yapay zeka menzil hesaplama özelliği, ısıtmalı yan aynaları, panoramik cam tavanı, elektrikli bagaj kapağı özellikleriyle ön plana çıkan T03, konfor, ferahlık, teknoloji ve güvenliği bir arada sunuyor.

Leapmotor T03, ocak sonuna kadar bireysel alımlarda 899 bin liradan satışa sunuluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir