LeasePlan Türkiye’de yeni atama

LeasePlan Türkiye, yeni “Operasyon Direktörü” olarak Behram Levent Yılmaz’ı atadı. 2015’te LeasePlan Türkiye Ailesi’ne katılan Yılmaz, yeni görevi öncesinde de çalışmalarını operasyon birim müdürü olarak yürütüyordu.

LEASEPLAN Türkiye Operasyon Direktörlüğü görevine Behram Levent Yılmaz getirildi. İş hayatı boyunca LeasePlan Türkiye içinde ve dışında roller üstlenen Yılmaz, lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini de “Mühendislik Yönetimi” alanında tamamlayarak, çalışma hayatına Marsh Sigorta’da broker olarak adım attı.

2013 yılında da Kibar Holding’de Kurumsal Sigortacılık ve Risk Yönetimi Birim Sorumlusu olarak görev alan Yılmaz, Kibar Holding’deki çalışmalarının ardından 2015 yılında LeasePlan Türkiye Ailesi’ne katıldı.

LeasePlan Türkiye Sigorta Müdürü olarak çalışmalarına başlayan Yılmaz, çok sayıda projenin yönetimi ile birlikte LeasePlan Türkiye müşterilerine sunulan sigorta hizmetinin kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalara imza attı. 2016 yılında ise Hasar Yönetimi departmanının sorumluluklarını aldıktan sonra 2018 yılında LeasePlan Türkiye Sigorta, Hasar, Kalite ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz, 2019’da da tüm operasyon departmanının birim müdürü olarak çalışmalarını yürüttü.

Yılmaz, LeasePlan Türkiye’deki çalışmalarına Operasyon Direktörü olarak devam edecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.