Lexus’tan heyecan verecek konsept

Lexus, 30 Mart’ta tanıtacağı heyecan verici yeni konsept aracıyla birlikte sürdürülebilir yeni marka vizyonunu gösterecek.

LEXUS yeni bir konsept aracın tanıtımını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Premium otomobil üreticisinin merakla beklenen bu yeni konsept aracı, heyecan verici ve sürdürülebilir marka vizyonunu ortaya çıkaracak.

YENİ VİZYON YENİ TASARIM DİLİ

Yenilenen marka vizyonunu aktaracak olan Lexus, aynı zamanda yeni nesil Lexus araçlarının tasarım dilini de gösterecek. Sergilenecek olan konsept araçtan bir ön gösterim görselleri paylaşan Lexus, yeni vizyonuyla birlikte premium segmentin standartlarını belirlemeye devam edecek.

Yeni nesil modellerin başlangıcını temsil edecek bu yeni konseptin yanı sıra Lexus, 2021 yılı içerisinde bu yeni vizyon kapsamında geliştirilen ilk modelini de tanıtacak.

YENİ KONSEPT 30 MART’TA SAHNE ALACAK

Yeni konsept aracı siluetini yansıtan fotoğraflarla merak uyandıran Lexus, markanın kendine özel tasarım anlayışını evrimleştirerek gelecek nesil modellere aktaracak.

Lexus, yeni konseptini 30 Mart Salı günü, Türkiye saati ile 14:00’de online olarak gerçekleştireceği bir organizasyonla sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.